Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagytesók! Ti szoktátok...

Nagytesók! Ti szoktátok pelenkázni, illetve régen pelenkáztátok a kistesótokat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7 èves voltam a legnagyobb, 14 a legkisebb születésekor. Sokat vigyáztam rájuk, de sosem pelenkáztam őket. 😊
2018. ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen. 10 éves voltam, mikor az öcsém született, a nővérem 12. Mi szoktuk pelenkázni, akkor még textil pelenkával, etetni, fürdetni, sétálni vinni, ruháit vasalni. Nagyon élveztük a babázást.
2018. ápr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2 öcsém van , a nagyobbik születésekor értelemszerűen nem mivel csak 3 voltam , rá inkább féltékeny voltam 😀

Kisebbik öcsém születésekor 13voltam , őt rengeteget pelenkáztam , etettem , gondoltam , számomra tök klassz időszak volt nagyon élveztem , és rettentő szoros a kapcsolatunk is most 10éves.

23vagyok és napokon belül lesz egy kishugom , valószínű őt is sokat fogom gondozni vigyázni rá , bár nem élek velük (szüleim elváltak ) .

Párommal mi is tervezzük a babát , asszem pelusozásba lesz rutinom 😀

2018. ápr. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 11 éves.Pelenkázza az öccsét ha nincs kaki.És nem kérem, magától csinálja.Fürdeti eteti öltözteti persze felügyelettel.Szeret vele foglalkozni.
2018. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk 20 év van :-)

Én imádtam foglalkozni vele, mikor kicsi volt (is).

Így persze, hogy pelenkáztam :-)

2018. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5,5 évvel fiatalabb a tesóm. Én szívesen pelenkáztam őt mikor pici volt.
2018. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
14 év van köztünk. Volt, hogy pelenkáztam.
2018. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
11 évvel vagyok idősebb a húgomnál, sokat pelenkáztam és gondoztam, mert anyu meghalt mikor a húgom 5 hónapos volt és apu rengeteget dolgozott így rám maradt a gyerek és a háztartás, amíg suliba voltam addig a nagymama vigyázott rá, de rá sem lehetett egész nap bízni, mert nagyon nehezen mozgott. Nagyon nehéz időszak volt, de túl vagyunk rajta. A húgom már 13 éves és nagyon szoros a kapcsolatunk.
2018. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!