Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig pelenkáztatok pelenkázó...

Meddig pelenkáztatok pelenkázón, föld, ágy. Stb. helyett?

Figyelt kérdés

Kíváncsiság. Barátnőmmel beszélgettem a minap és feljött a téma, meglepődött, hogy a ~82-83 centis 15 hónapost még mindig a 70*50 centis merev pelenkázólapon teszem tisztába. Tényleg ilyen fura, hogy nem költöztünk lejjebb? :)

Nehezen tűri, de a padlón még elevenebb.



2016. dec. 3. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Még nem teljesen szobatiszta a 3 évesem, és amikor pelenkázom felrakom a pelenkázóra.
2016. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
A 3 és fél évesem éjjelre még igényli a pelenkát, kombi ágya van, rácsok kiszedve, de a pelenkázó ott van mellette. Magától felmászik rá a polcokon, lefekszik, és szól, hogy kezdhetem. :D
2016. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
2 éves a lányunk. Mi használjuk a pelenkázót (kombi kiságy) a legtöbb esetben. A pisis pelust ha úgy alakul kicserélem máshol is, de ha kakis, akkor csak a pelenkázón. Na meg nem kell hajlongani peluscsere közben :)
2016. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg pelenkát hordott, 3 éves koráig
2016. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem is olyan ritka.

Nektek is kb. ekkora a pelenkázótok, mint írtam?

2016. dec. 3. 15:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek olyan 18 hós koruk körül már nagyon nem fértek el a pelenkázón, bár az egy komód teteje volt, kb. 60 centi. Addig én is a kakist azért még ott cseréltem ki, a pisist meg már állva "tűrték" kb. azóta, hogy megtanultak teljesen stabilan állni (kb. 10-14 hó) ... nekem is egyszerűbb és gyorsabb volt így "röptében", mint a pelenkázón birkózni.
2016. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első gyereket kb 1 éves koráig pelenkáztam pelenkázón, másodikat kb. 2 hónapig.
2016. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pelenkázó nálunk a ruhafogas funkciót töltötte be, kb 2x pelenkáztam rajta a gyereket.

Szerintem nem korfüggő, hogy mikor "költözünk lejjebb". Én alapból így terveztem, de azért megvettem a pelenkázó lapot, de ha valaki azt preferálja (ismeretségi körömben konkrétan senki) akkor mindig azon pelenkázik.

2016. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első gyermekem (kisfiam) a pelenkázón fordult meg először 3 hónapos korában, a szívbaj kerülgetett. Akkor leköltöztünk az ágyra, majd a szőnyegre. A második gyermekemnél (kislányom) már nem is szereltük össze a pelenkázót, lapra szerelt állapotában ment föl a padlásra.

Én el seü tudom képzelni, hogy egy izgő-mozgó energiabombát hogyan lehet másgél méter magadan tisztába tenni!😊

2016. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy 4-5 hós koráig. Képtelenség egy helyben tartani
2016. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!