Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos elmúlt a lányom,...

Hat hónapos elmúlt a lányom, semmit nem hajlandó megenni a tápszeren kívül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A mi fiúnk is ilyen a mi tányérunkat nézi azt enné szívesen. Rájöttünk,hogy az ilyen íztelen bébiételeket,amiket javasol a védőnő utálja. Elkezdtünk neki főzögetni ezt azt ízesebben és egészen hozzá is szokott egy hét alatt. Most meg kiköveteli. Krumpli brokkoli párosítást imádja. Mi a gyümölcsökkel szívunk nem valami édesszájú almától undorodik 😅 Próbáld neki ízesíteni én még úgy csaltam,hogy anyatejjel kevertem ki a krumplit. Tegyél bele a megszokott ízből egy kicsit. De amúgy én is stresszeltem rajta kihagytam egy hetet és újra próbálkoztam nála és szívesebben állt hozzá nem volt neki kényszeres. De amúgy nem vagy elkésve csak sürgetik az embert,hogy jajj kevés ez kevés az. Valóban többet mozog ebben a korban,de azért van olyan gyerek,aki sokkal később érett a hozzátáplálásra. Nyugi ☺
2018. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!