Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek? Kell agy 9hónapos...

Segitenétek? Kell agy 9hónapos babának uszógumit venni?

Figyelt kérdés

Vmelyik nap mennénk majd strandra a babámmal,aki 9hónapos mult,de tanácstalan vagyok,h kell-e az a beleülös uszógumi már neki vagy sem?

Vagy csak majd én fogom öt a kezembe és ugy pancsizik?

Légyszi segitsetek,mert ha kell neki,akkor s.o.s.-ben vennék neki,csak azt nemtudom még,h hol találok majd!


Elöre is köszi a segitségeket!


2010. jún. 13. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálkozhattok, hogy vesztek beleültetős jószágot, amiből a lába belelóg a vízbe, de nekem mindkét gyermekem még ennyi idősen annyira parázott, mert nem érezte a biztonságos talajt, hogy hiába vettünk mellénytől kezdve bármit, csak belénk csimpaszkodva érezte magát jól a vízben.
2010. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Általában a strandoknál árulnak úszógumit. Én karúszót adnék rá, abból nem tud kicsúszni...

Jó lubickolást!

2010. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

9 hónaposnak még nem való a karúszó.

Az úszógumi tökéletes és még annak is megvan a kockázata, hogy nem tud majd benne biztosan ülni és kétségbe fog esni, szóval abban is folyamatosan tartani kell majd, de legalább nem olyan fárasztó mint folyamatosan kézben tartani.

2010. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az 1 évesnek is beleülős úszógumit vettünk, nem hogy a 9 hónaposnak. A hervisben most 1499 de 100forintosban, piacon meg bárhol kapható most.
2010. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan mellénykét, ami nem felfújós, hanem érdekes vízen fenntartó lamellák vannak benne, azt csak ráadod, és fenntartja a vízen. Én is olyan fogok venni 8 hónapos kisfiamnak, ha megyünk strandra. Karúszó még tényleg nem való nekik ebben a korban.
2010. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, én vettem igaz mi már egy évesek vagyunk, de ugyanúgy vennék 9 hónaposnak is, mert akármi van, megcsúszol a vízben stb. nehogy elmerüljön a picúr, szóval én extra ügyetlen vagyok ezért inkább beleteszem ebbe a beleülős úszógumiba. A brendonban vettem 1350 ért, de mostmár 1650 talán, a tescoban láttam még (szupermarket nem hiper) ott 1500 volt.
2010. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam 7 hónapos, de mi is beleülős úszógumit vettünk neki. Már használtuk is kétszer, nem félt benne. Mi ugyan össze-vissza kerestünk mindenhol, mert a legtöbb helyen csak 11kg feletti úszógumi volt, az meg nagy. Az Auchan-ban találtunk 3ezerért egyedül. Ez is kicsit nagy még neki, de nem vészes.

Én biztos vennék a helyedben valahol neki, nekünk bevált.

2010. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!