Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan válasszam el a szopizás...

Hogyan válasszam el a szopizástól?

Figyelt kérdés

Egy éves kislányomat el kell(ene) választanom egészségügyi okok miatt, de a szopizás a mindene, azon is alszik el..( Nem tudom cici nélkül, hogy fog elaludni)

Nem jó evő... Tápszert, gyerekitalt és társait nem fogadja el (lehet, ha drasztikusan elválasztanám elfogadná?!) Segítsetek légyszi..



2018. ápr. 29. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy,hogy ugyanabba a pózba fekszel/ülsz le vele,mintha szoptatnád. Egy kicsit adsz neki cicit,aztán kiveszed és helyette adod a cumisüvegből a tejitalt. Ezzel kell jatszani szerintem 1-2 napig,aztán majd cici nélkül,csak tejital. Feltéve,hogy elfogadja. Esetleg ha nem megy akkor kérj tanácsot a védőnőtől.
2018. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A védőnőnk már a drasztikus megoldást javasolta... jó lenne elkerülni,de sürget az idő...
2018. ápr. 29. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell finomkodni, ha muszáj elválasztanod, akkor tedd azt.


Nehéz lesz eleinte, de megszokja.

2018. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kell elválasztanod? Sokszor csak rámondják, hogy tilos szoptatni bizonyos gyogyszerek, kezelések mellett, közben meg lehet.


Facebookon a szoptatási tanácsadás csoportban benne vagy? Ott biztos több tanácsot kapnál.


Cumisüveget elfogadja? Cumit? Sokféle van, én ezzel próbálkoznék és ugyanúgy melléfeküdni.

Az én kislányom babakocsiban alszik még el, Vagy hordozással is lehet altatni, bár nekem az fárasztó lenne este, viszont egy éves korában eléggé eredményes volt.

2018. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!