Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fogja ez megviselni...

Mennyire fogja ez megviselni 1 évesemet?

Figyelt kérdés

Holnap utazunk apával, szerdán jövünk. Nyertük az utazást, és nem átadható.

megoldottam, a kiruccanásunk minden napján van aki vigyáz rá a családból...

De azért aggódom, biztosan minden gondolatom az övé lesz, bár igyekszünk majd kikapcsolódni, ránk fér...

Nyugtassatok meg, hogy nem fog kiborulni lelkileg...mostanában amúgy is nagyon anyás


2010. jún. 13. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomat megviselte volna. Ha ez benned is felmerül miért nem viszitek magatokkal?
2010. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna a babának, ha ugyanaz az ember vigyáz rá végig, minthogy naponta új gondozót kell megszoknia, de nem hiszem, hogy maradandó lelki károsodást szenvedne. Mindenesetre készülj fel, hogy egy darabig még anyásabb lesz, ha visszajöttök. Jó utat, érezzétek jól magatokat!
2010. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan. Ez nem sok idő, és ha olyanra bízzátok, akit szeret, akkor nem lesz gond. Lehet kicsit nyügibb lesz, de nem fog neki traumát okozni. A fiam ennyi idős korában nekem is volt több napos kiruccanásom, és ez alatt ő is jól érezte magát és én is.
2010. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

EGy éves volt mikor először otthon hagytuk nagyszülőknél a lányunk, mi pedig elmentünk barátokkal hétvégére fürödni.

Nagyon jól el volt, csodálkoztam is, pedig nagyon anyás, mindenhová jött még most is jön utánnam, csak én etethetem, alvásnál is mellé kell feküdni,

de olyan jól elvolt, mamiék vagy hugom elszórakoztatta, és észre sem vette hogy nem vagyunk ott! Nagyon örült mikor megjöttünk, de ne aggódj, jó ellesz, jó idők vannak vihetik sétálni játszhatnak sokat kint, így elfoglalja magát. Esetleg mondd meg nekik hogy ne mondják előtte majd hogy Anya, mert a lánym ha nem vagyok ott és ezt kimondják már megy és keres!

2010. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem is a mamák és a húgom fog vigyázni rá, így tudták csak megoldani. Imádja őket, igazság szerint van, hogy néha elmegyünk és baromi jól el van velük, egy hangja sincs, de ha hazaérek, és meglát akkor meg egyfolytában panaszkodik, rajtam lóg, csak én kellek neki. Csak az esti fürdés-tápi-altatást mindig én csinálom, születésétől fogva, ha mással is van fél napig, én zárom a napját és ezért aggódok. Amúgy nem megyünk messze, csak a Pilisbe, vinni meg azért nem tudjuk,mert (bár bababarát a panzió) nincsen kocsink és nem tenném ki a buszozásnak, főleg ilyen hőségben, az új környezetnek...meg van benne egy kis önzés, mert sajnos anno nem volt nászutunk, és ez annak amolyan pótlása lenne :)
2010. jún. 13. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Mewnjetek nyugodtan kettesben,nem lesz semmi gond.
2010. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!