Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp tejpeprol mi a velemyetek?

Hipp tejpeprol mi a velemyetek?

Figyelt kérdés
5 honapos mult a kislanyom es nem elegezik mar meg az anyatejjel, igy adtam mar neki gyumolcsot. De szeretnem kiprobalni a banan izu tejpepet . Az egyik anyuka teljesen felhaborodott amikor mondtam hogy ezt akarom adni a gyerekenek, mert szerinte tele van rossz dolgokkal... szerintetek?
2018. máj. 6. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összetevőlistát.
2018. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Ne foglalkozz az ilyen anyukákkal. Felesleges energiát ne pazarolj.

Nézd meg az összetevő listát, és az alapján dönts.

2018. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hipp jó márka, a tejpépek viszont nekünk nem jöttek be, lényegében ugyanaz, mint a tápszer, vedd inkább azt, cumisüvegböl is lehet adni, a tejpépet csak kanállal.
2018. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tejpép is tápszer, teljesen ugyanaz, annyi különbséggel hogy a tejpép sűrűbb. Adhatsz nyugodtan ha elfogadja.
2018. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hosoknak mar teljesen jo uveges bebietelek vannak. Az enyemet felfujtak ezek a tejpepek pedig nem allergias. En pont 5 hosan kezdtem neki turos, joghurtos dolgokat adni es azoktol semmi baja nem volt es nagyon szerette.
2018. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tejpépektől hasfájás bélgazok keletkeztek a fiúnknál. De ő érzékeny gyomrú alapból. De szerintem gyerekfüggő.
2018. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!