Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ennek a neve, hol kapok ilyet?

Mi ennek a neve, hol kapok ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan matricás foglkalkoztató füzetet keresek amiben nem öntapadós matricák vannak, hanem ilyen többször használatos ide oda tehetős matricaszerűségek, de nem is papirból vannak, hanem ilyen vékony puha műanyag szerű lapocskákból.
2010. jún. 14. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
lutra album volt régen, amikor én gyerek volam és állatok képeit gyűjtöttük bele. nagyobb újságosoknál, ha körbenézel találsz ilyesmiket, mesefigurásakat is.
2010. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, félreolvastam a kérdést, bocs. én úg értettem, hogy nem többször használható, amit beleragasztasz és kész. bocsánat.
2010. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt amikor kicsi voltam és nekem annak igején rendes könyvesboltban vették a szüleim de bevallom én is gondolkodtam már azon miért nem látok mostanság sehol....mindenesetre érdemes a nagyobb könyvesboltokban érdeklődnöd.
2010. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

a fiamnak farmos van, a mágneseket kell pakolni. szereti, szerintem klassz.

2010. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A link sajnos nem jó :( nem mágnesest keresek, ez ilyen vékony gumiszerű műanyag hajlitható lapocska szerű volt, tisztára olyan mint egy matrica csak nem papirból és nem ragasztott a hátulja hanem anyagában tapadós volt, és ilyen fényes lapra lehetett rátenni és levenni meg üvegre is.

Nekem olyan volt volt egy kinyithatós füzet szerű, de ha szétnyitottam akkor egy egész állatkert volt, és ilyen lapocskákból lehetett berakni az állatokat. Mi még akkor az uniceftől kaptuk . És azóta sem láttam ilyen pedig annyira jó volt. :(

2010. jún. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!