Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát szeretnénk a párommal,...

Babát szeretnénk a párommal, de nekem mindig magas az inzulin szintem. Erre kapok bogyót is! Lehet ennek valami következménye a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem a terhességi cukorhoz lesz valami köze?

...

Valamint diétára fogtak, s ebben ugye szigorúan meghatározták, hogy hányszor ehetek, s mit! Velem az a baj, hogy sose ettem reggelit, csak úgy tíz körül bekaptam valami minimálisat! Nem baj, ha a reggeli egyszeri kajálást kihagyom, ugye?

Alapból vékony vagyok, ettől nem fogok még jobban lefogyni, ugye?

...

Bocsánat a sok kérdésért!

Köszönöm a válaszokat! :)


2009. ápr. 24. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem jól értelmeztem a kérdésedet, és olyan választ kapsz, amit tényleg szerettél volna tudni.

Én cukros vagyok, merckformint szedek, este 1-et. Mi is babaprojekten vagyunk, és kérdeztem a dokit, hogyha esetleg összejönne a bébi, lesz-e valami baja, amig én szedem a gyógyszert, de még pl a teszt nem mutatta ki a terhességet. Azt mondta szedjem nyugodtan. A diabetológián mondtak annyit, hogyha szükség lesz rá, inzulin fogja majd ezt felváltani a 9 hónap alatt.

Reggelizni én sem reggeliztem, de mióta cukros vagyok, egy fél szelet kenyeret vajjal, vagy valamilyen szalámival magamba tuszkolok :) Szerintem Te is egyél valamit, ne legyél éhgyomorra ebédig :) Remélem tudtam segiteni, ha nem, akkor bocsi :)

2009. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha ... tehát akkor azért valami köze van hozzá, s lehet hogyha nem is az adott gyógyszert, de valami mást adni fognak rá! ... értem :)

A reggelivel az a baj, hogy én szó szerint rosszul vagyok, ha ennek kell valamit! Egy joghurt még lemegy, de egy fél zsömi is sok már! Én ilyen lüke vagyok :) ... de biztos csak szoktatás kérdése!

Köszönöm szépen, s persze hogy segítettél! :)

...

A fogyásról mit gondolsz? Nem szeretnék még kevesebb lenni! Szerninted?

2009. ápr. 24. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Örülök, hogy azért valamit segítettem :)

A fogyásra sajnos nem tudok mit irni, mert ha én egy hónapig nem reggeliznék, meg nem is ebédelnék, és a vacsit is kihagynám, szerintem én még akkor is hiznék csak :)

2009. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2009. ápr. 24. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!