Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzaskor minden babanal...

Fogzaskor minden babanal felborul az ejszakai alvas?

Figyelt kérdés
Nemsokara 5 honapos lesz a kisfiam es keszitem magam lelekileg a fozasi idoszakra. Mar elore rettegek, hogy mennyire fogja megviselni szegenykemet. Minden babat nagyon megviseli a fogzas?
2010. jún. 14. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

nem . az első fog lehet mert még új neki de gyakorlatilag folyamatosan fogzik ami nem jelenti azt hogy hároméves koráig nem fogtok aludni.

a rágóka jó megoldás de ne fagyaszd vagy ami beválik ha nagyon fáj neki adunk elalvás elött panadolt de nagyritkán pl.most amikor a szemfoga jön. a tünetek inkább mert van hogy belázasodnak az enyémnek mindig hasmenése van azon a héten amikor jön egy foga...

2010. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak most nő az első foga alúl, 8 hónapos igaz, már 4 hónapja azt hiszem hogy nő), de most tényleg, mert már látszik és dől a taknya nyála szegénynek.

Éjjelente néha felsír, de az éjszakák még nem borultak meg, mert visszalaszik, ha nagyon szenved, akor bekenem neki dentinoxal. 2 napja hőemelkedése volt és egész nap szenvedett, akkor adtam neki Nurofent este és jól aludt.

2010. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat es a tanacsokat lanyok. Akkor megsem olyan rettenetes ahogyan en elgondolom csak minden ujtol fel az ember. Koszi megegyszer
2010. jún. 14. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nappslok kemények voltak, néha még ölben sem nyugodt meg, de éjjel aludt mint a bunda, két hétig tartott az első fog kijövetele, majd pár nap és kibújt a második
2010. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!