Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babám nem tud szopni...

2 hós babám nem tud szopni dobálja magát elvörösödik és üvölt?

Figyelt kérdés
most is 2 perc szopizás után sír.Mi lehet ez nem tud nyelni vagy miért csinálhatja ezt ?
2018. máj. 9. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű,hogy fáj a hasa. Ha eddig nem volt hasfájós akkor lehet valami puffasztót ettél vagy túl sok tejterméket fogyasztasz sok baba érzékeny rá.
2018. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Böfiztesd meg etetés kozben. Az en picim is ezt csinalta. Par perc szopi utan felemeltem bofizni es folytattuk tovabb nyugiban. Vagy az is lehet hogy tul erosen jon a tejed.. akkor kicsit fejjel ki szopi elott.
2018. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nincs az orra bedugulva? Ha nem kap levegőt,akkor is ezt csinálja egy baba.
2018. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tejet megnézted hogy van e?
2018. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet megnézni ?
2018. máj. 10. 17:56
 6/6 anonim válasza:

Ez igy eleg keves info, sok mindentol csinalhatja. Ha meg nem tetted, szerintem mindenkepp keress fel egy szoptatasi tanacsadot. Mai modern korunk egyik legnagyobb aldasa szerintem, hogy mar vannak ilyen szakemberek, igy egyre tobb kismama tud sokaig szoptatni.

Illetve fb-on is van egy szoptatasi tanacsadas csoport, ott vannak is tanacsadok es mas szakemberek, kismamak ezreinek segitettek mar igy online.

2018. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!