Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már rég elkellett volna...

Már rég elkellett volna vinnem ultrahangra a kisfiam?

Figyelt kérdés

4hetes kora ota probalok idopontot kerni, oda ahova a gyerekorvosunk telefonszámot es cimet adott.. de egyszeruen vagy nem veszik fel vagy ha felveszik, kerik h kesobb telefonaljak.

Kertem a gyerekorvost h kerjen nekunk idopontot, mert mi egyszeruen nem kapunk es mar 11 hetes a fiam.

Szerintetek nagyon nagy problema? Mi lesz, ha valami gondja van amit tudni kellene es emiatt nem tudjuk meg idoben?

Hivtam még 2 ultrahangost a közelben ahova eljutnék vele , de nem vállalnak gyermek uh-t.. nem értem komolyan.. másik ilyen a szemészet, fel se veszik a telefont de szintén ez az egy van a közelünkben.. szeretem h faluban élünk , de ez hogy ennyire a világ végén és ami lenne oda se jutunk el,már most ijesztő


A babánk teljesen egészségesnek tűnik, jó baba, mégcsak nem is hasfájós, vagy bukós. Szerintem lát (rendesen) mert mindent kovet a szemével ( de ezt ugye en pontosan nem mondgatom el)

Ha nagy szervi baja lenne, arra mar volna gyanu nem?


Ma megyek vele tanácsadásra es addig el sem jövök vele, amíg időpontot nem szereznek..

Vagy túl aggódom,h ezek a vizsgálatok kimaradtak neki???


2018. máj. 15. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem ertem mibol gondolod hogy valami baja van? Milyen UHra akarod vinni?
2018. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Milyen uh? Szemészet minek? Egyedül csípőszűrés van ilyen piciként, de az se gond, ha csúszik. Nyugi! 😊
2018. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg telefonba, hogy mikor telefonálj időpontért. Nálunk is mindenhol ez van, pl gasztrora mikor először mentünk csak csütörtökön és pénteken volt rendelés de csak 1 és 2 óra között volt előjegyzés. Bár ha nálatok ez így van UH-n, akkor azt közölniük kellett volna. De én már ennyi idő után elmennék és ha akkor is le akarnak rázni addig kopognék, amíg valaki nem ad időpontot. Ez nem normális komolyan mondom.
2018. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom a kötelező csípő ultrahang és hallásvizsgálatra szeretnéd vinni, oda kapsz beutalót nem?

Nekünk időpont se kellett, odaadtam a beutalót mikor kellett ,és behívtak minket, utána átküldtek hallásvizsgálatra.

Milyen kórház ez?

2018. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Felénk kötelező uh van, mert koraszülött volt.

Nem tudtam amig 4 hetes nem lett,h vinnem kéne. Aztán az itteni anyukák mondták ,h kell vinni hasi es koponya uhra a kicsiket, meg szemészetre.

Ezeket amugy ujszulott korban (kiveve szemészet) elvegzik,mint a BCG oltas, hallas es csipovizsgalat de az itteni kórházban az uh es a szemeszet csak maganuton van pici babáknak.

2018. máj. 15. 15:45
 6/8 A kérdező kommentje:

4# ezt a 2 vizsgálatot magánúton "kell" inzézni, kórházba kb 6 honap mulva lenne idopont uh-ra

Szemeszetre 2 honap mulva.

2018. máj. 15. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tok furi,hogy ilyen is van....

Nalunk mindharom gyereknel mar ugy engedtek haza a korhazbol,hogy a kiskonyvukbe be volt irva a cspioszuresre es hallasvizsgalatra is az idopont.

Mennyire korababa?en ugy gondoltam,hogy koraszulotteknel ilyen vizsgalatokat megcsinalnak meg a korhazban,hazaadas elott....

2018. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is korababám van. Volt egy csípőszűrése és szemvizsgálata is a kórházban. Viszont vinni kellett mind a két helyre, miután hazaadták. Azt hiszem 1 hónapos korban. Csípőszűrésen 1- szer voltunk. Szemészeten pedig 2- szer.
2018. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!