Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyosom eléggé szeplös,...

Az anyosom eléggé szeplös, páromon is van pár, attol félek, h a 7 hós kislányomon is lesz. Honnan lehet tudni? Mikor alakulnak ki a szeplők?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a növéreny kislányán 6 évesen jöttek ki a szeplök
2008. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Tudom, hopgy nem ez a kerdes as ezzel nem nyugtatlak meg, de imadom a szeplot!!! Szerintem gyerek orban es felnott korban is tok jo. Mindig is szerettem volna szeplos lenni!!!
2008. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

csatlakozom az elottem szolohoz, a szeplo a legcsodalatosabb, legbajosabb, legszebb "bőrhiba".

amugy valoszinuleg nyáron kiderul, akkor nagyobb eselyjel "jonnek ki"

2008. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én is szeplős vagyok,a lányomon is előjött kb 5 évesen.miért félsz hogy a lányod is az lesz?szerintem van akinek direkt jól áll.
2008. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 éves korom között jöttek ki. És szeretem őket! :) Szerintem nagyon aranyos, és jól is áll. Anyutól örököltem. Lehet, hogy a kislányomon is lesz, még nem tudom, mert csak 3 éves, de cuki lenne. Engem sosem cikiztek miatta.
2008. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az oviban még biztos hogy nem volt szeplőm, az általánosban jött ki. Télen elmúlik, vagy legalábbis nagyon enyhülnek, de nyáron elég hirtelen és furán sok lesz rajtam. Én nem nagyon szeretem a "nyárit", viszont engem eddig csak dícsértek vele, szóval ettől csúnya nem vagyok. Ne aggódj, egy lánynak azért sokkal bájosabban hatnak a szeplők!!
2008. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ettől miért kell félni?

mi baj lenne a szeplőkkel?

semmi gond velük!

neh már ezen aggódj anyuka ként, más meg azon aggódik inkább h egészséges legyen pfff...

2009. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én szeplős vagyok (17/F), és valamikor kis koromba jöttek elő egy hosszabb napozás után (asszem 2-3 éves koromba).

(deh mondjuk nekem a hajam is vörös, szóval, ez gondolom nem a napozástól jött elő)

2010. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!