Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kislányomon piros...

10 hós kislányomon piros pöttyök vannak. Először a füle körül a fején, nyakán, pár óra múlva a hasán és a hátán is lettek. Himlő vagy allergia?

Figyelt kérdés

Védőnéni azt mondta csalánkiütés. Neten rákerestem képekre de nem is hasonlít. Allergia ellen adtam neki gyógyszert. De mi van ha nem allergia hanem himlő én meg allergiára adtam neki gyógyszert?

Egyébként csütörtök hajnalban belázasodott, pénteken volt pici hasmenés, szombaton még volt láza délután, és ki is bút a fogacska. Ezek után jöttek a sűrű piros pici pöttyök. Tegnap evett először spenótot, az allergizálhat?


2011. máj. 8. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudnál fényképet mutatni a kiütésekről?

Mert látatlanba nehéz bármit is mondani.

Orvost jó lenne hozzá hívni, hogy nézze meg mi ez, hisz még csak a védőnő látta.

A láz utalhat valami fertőző betegségre.

A fogak könnyebben bújnak ki betegség idején.

A spenót nem igazán szokott allergizálni, de ki tudja, bár ez nagyon súlyos reakció lenne és nem magyarázza a lázat!

Különböző felületű és színű kiütések vannak? (Rózsaszín, pirosabb, vizes, kifakadt stb.)

Az egész testén van már kiütés?

Más tünet?

Az allergia gyógyszer (ami gondolom Fenistil csepp)

nem fog gondot okozni, inkább enyhíti a viszketést.

2011. máj. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kórházból ma jöttünk haza, allergia volt. Még most is vannak pöttyök de már nem annyira piros. Hétfőn kontrol.


Köszönöm a választ!

2011. máj. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!