Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog mászni? Kislányom...

Mikor fog mászni? Kislányom 16 hetes. -Ma kezdett el kúszni, a lábával tolja magát, de a kezeit nem nagyon használja, inkább a fejét :D tapasztalatok szerint innen mennyi idő a mászás?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiam és lányom is 7,5 hónaposan kezdett mászni.
2010. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiam 9 hósan mászott, két hónapig kúszott elötte.
2010. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kezdett mászni. A lábával ő is tolta magát már korán, de aztán abbahagyta, és 6 hónaposan kezdett szabályosan kúszni, majd két hét múlva kutyázni.
2010. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még inkább reflex mint kúszás. Az én fiam 13 hetes de már régóta csinálja ezt. A doki is ellenőrizte ezt a reflexet egy hónaposan.
2010. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 6 hónaposan kezdett el kúszni és 8 hónaposan mászott.

Lehet, hogy még később fog a tiéd is, ezek a mozdulatok még "szárnypróbálgatások".

2010. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

16 hetesen ezt csinálja??? Ne izélj, tök ügyi a babád!!! Kisfiam 5 hónaposan kezdett el kúszni, rá pár hétre már kutyázott, de ötvözte a kúszást a mászással (így is villámgyors volt), és csak most, 8 hónaposan volt hajlandó elkezdeni szabályosan mászni. Most már csak a mászást használja.

Nem vagytok lekésve semmiről, lehet, hogy csak hetek kérdése, az is lehet, hogy hónapokba telik.

2010. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kúszás még.
2010. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!