Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy kinôtte a pelenkát?

Létezik, hogy kinôtte a pelenkát?

Figyelt kérdés

A fiam 9kg, 4-es Pampers premium care-t használunk már hónapok óta. Mindig ezt a márkát használtuk, és eddig nagyon meg is voltam vele elégedve. Az utóbbi idôben viszont rendszeresen kifolyik belôle a pisi (éjszaka), sôt néhányszor a kaki is.

Ez a méret elvileg 8-13kg-ra van méretezve. Lehetséges, hogy kinôtte 9kg-osan? A korábbiakat is hamarabb le kellett váltani, sôt a 3-mast szinte átugrottuk, na de ennyire?


Ha volt vki hasonló helyzetben, vagy van hasonló méretekkel rendelkezô gyereke, melyik pelenkát használjátok? Pampers 5-öst, vagy inkább másikat?



2018. máj. 22. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Haat, az en fiam 11 kg, de boven jo ra a 4-es Premium Care, es soha nem azok at, pedig probara van teve rendesen.
2018. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én azt tapasztaltam, hogy nem minden márka volt jó egy adott méretnél. Gondolom a gyerek alkatától függ, hogy melyik ideális. 1-es méretben szerettük például a Rossmannos Babydream pelust, 2-esben is, 3-asban a Libero jött be, 4-es mérettől meg csak zöld Pampers.
2018. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Mi is Pampers-t használtunk még régebb, de aztán kezdett kifolyni a pisi, főleg éjjel. Aztán felfedeztem a DM-es Babylove márkát, azóta nincs pisis lepcsi! ;)
2018. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Lepcsi. Hát beszarcsizok.
2018. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Hozzak wc papcsit?
2018. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lányom 9600 gramm, és rendszeresen átázott reggelre, 4 pluszos pampers-t használunk azóta és nincs gond.
2018. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Az én lányom nagyon husis, 5-ös (dm-es) pelenka kell rá 10 kilósan. Szerintem ha csak éjszaka van gond, éjjelre adj rá 5-ös méretet a pampersből ha ez jött be, nappal még elhasználhatod a 4-est azért.
2018. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Simán kinőhette. Eleve hülyeség súlyra méretezni a pelenkákat (csak valamit rá kell írniuk), hisz nem ugyanakkora hátsója, combja van pl.: egy 70 centis 9 kg-s gyereknek, meg egy 80 centis 9 kg-snak.

Lányom is mindig jóval korábban kinőtte a pelenkákat, mint az ajánlás.

9 kilóval már 5-ös liberót (10 kilótól van), 10 kilósan 6-ost hordott (12 kilótól van). A 6-os egyébként utána már kitartott végig, 13 kilósan lett szobatiszta. Időnként használtunk Pamperst, abból is mindig nagyobb kellett.

2018. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!