Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát ajánlanátok 6...

Milyen pelenkát ajánlanátok 6 hónapos kislanyomnak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Baba testalkat-függő. Nekünk csak a Pampers vált be, többi merev vagy kifolyt a pisi/kaki.
2018. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a zöld vagy a fehér Pampers volt jó hosszú távon.Ez volt az egyetlen pelenka,ami sosem ütötte ki a lányom bőrét.
2018. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is ez a probléma sajna egyet fordul az agyban és kifolyik a pisi vagy a kaki. És igazából viszonylag vékony testalkatu és nem találok olyan pelenkát ami jó lenne
2018. márc. 18. 15:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel nem a kortól függ, hogy ajánljunk?

6 hónaposan 5-ös liberót hordott a lányom.

2018. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampers vált be, mikor kifolyt valami akkor méretet kellett váltanunk. Hat hónaposan 4-es pamperst hordott.
2018. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neked kell kitapasztalni, nekünk csak a Pampers vált be.
2018. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk se a Libero se a Pampers nem jött be. Kaptam egy mintát a Happy Bellából és isteni. Eddig 2x történt baleset. Az én fiam se dagi inkább hosszú.
2018. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam a baglyos Tesco-sból a 4eset hordja, nagyon jó, nagyon sok pisi fér bele,és kaki nem folyt még ki belőle, pedig az én fiam igazi kakigyár 😂😂
2018. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En az angolpelenka.com-rol rendelek, szinte csak ezzel nincs baleset
2018. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Molfix és Pufies pelenkák váltak be a legjobban, pedig millió félét próbáltunk már. Mindkettőt neten rendelem, az elsőt a Gregersen pelenkaboltból, a másodikat az eMag-ról.
2018. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!