Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki gyárt teljesen mintanelkuli...

Ki gyárt teljesen mintanelkuli, feher, eldobhato pelenkat?

Figyelt kérdés
Hol lehet ilyet kapni? Az sem baj ha nem markas, pelenkatortahoz kellene

2018. márc. 14. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Dm babylove öko pelus fehér.
2018. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez a pelenkatorta annyira gagyi, elavult dolog.. es ha szar minosegubol csinalod mi ertelme? Elhasznalni nem tudja, akkor mit csinal vele? Kidobja? Mondjuk en semmilyen pelenkat nem adnek ra amit valaki összefogdosott...
2018. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha elfogadsz egy tanácsot: kérdezd meg, milyen pelust használnak, vagy, ha még nem született meg, milyet szeretnének. Annak tényleg nincs értelme, hogy olyat veszel, amit nem tudnak használni. Anyósom árasztott el minket teljesen jó szándékból rossmannos pelussal, mert ő ott vásárol,de ebben a méretben valahogy nem vagyunk a minőségével kibékülve. Még mindig van 2 csomaggal... sose fog elfogyni. Maga a pelustorta, tud aranyos lenni, csak legyen értelme ezt adni/kapni.
2018. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Csináld textilpelusból!! Azt ki lehet mosni használat előtt, és abból is úgyis kell sok :) Én nagyon örülnék neki :)
2018. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Dm-es oko-t mondanam en is, bar szerintem a pelenkatorta nem valami gusztusos ajandek, en nem adnam ra az ujszulottemre az osszefogdosott, poros pelankat. A textilpelussal meg csak munkat csinalnal, ugyis kimosna, vasalna, de az mar csak tobblet lenne, valoszinuleg bevasarol maganak, tok felesleges meg 20-30 mosnivalo, amit aztan csak betesz a szekrenybe...
2018. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már sok éve csináltam ajándékba, be csomagoltam, hogy ne porododjon. Nagyon örültek neki, szép lett és minősegi dolgokkal díszítettem pl. Fisher Price játék. Én is örülnék neki, viszont tényleg nem mindegy a minőség. Mi csak Liberot használunk, kaptunk ajándékba pelust, de ha nem olyat akkor elajandékoztam olyannak akiről tudom, hogy elhasználja (Pampers). Olcsóbb pelenkát szerintem nem illik ajándékba adni. A tortán a minta nem is látszott, úgy forgattam.
2018. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a textilpelus-tortát, en nem hiszem hogy többletmunka bedobni a mosogépbe, úgyis folyton-folyvást mos az ember az elején szoval nem vesz el plusz időt, csak szőrszál-hasogatás.


Egyébként mi kaptunk anno rendes pelustortát, elhasználtuk mindet, 8 éve volt. De tény hogy a mai anyukák pokoli bogarasak és a kákán is csomót keresnek. Szinte MINDENRE van kritika, baba-ajándékozás kapcsán ezeket olvastam itt a napokban:


utalvány - személytelen

játék - úgyis sok van neki

pelus - sok van neki

textilpelus - sok van neki és pluszmunka a mosás (ultimate baromság..)

babaruha - úgyis sok van neki

pelenkatorta - tök ósdi és a pelenka poros, meg olcsó, meg hát sok van neki

popsitörlő - úgyis sok van neki


stb.....

Magyarul az ember ne vegyen/vigyen semmit mert amelyik bogarasmami akar abba úgyis beleköt! Kicsit néha magukba nézhetnének az érintett "semmi nem jó" anyucik mert az sem jó ha semmit nem kaptok!

2018. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na nyugodjon meg mindenki, a pelenkatorta jó minőségű pelenkából fog készülni, a minta nélküli csak a külső részén lesz felhasználva, pontosan azért hogy ne porosodjon, sérüljön a többi. Amúgy be lesz csomagolva, tehát erre amúgy is kevés esély van, de hát menjünk biztosra. Az meg minden anyuka egyéni döntése hogy felhasználja vagy nem. A pelenkatorta amúgy sem arról szól h lesz pelenkája a gyereknek, hanem a többi kedves apróságról ami rákerül, illetve a szándék a lényeg, maga a gesztus h üdvözlöd a világban a pici babát. Ha meg kidobják az "összefogdosott" pelenkát, hát kidobják, nagy ügy, ahogy mondani szokták több is veszett mohácson xD A csörgőt, rágókát, ruhát, plüsst stb ami rákerül azt meg lehet mosni, fertőtleníteni, sterilizálni, hermetikusan elzárni és aztán a picinek adni. Az a lényeg úgyis!


Köszönöm az érdembeli válaszokat!

2018. márc. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!