Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lecsót csinálok, nem csípősen,...

Lecsót csinálok, nem csípősen, virslivel.10 hónapos kislányom kaphat belőle, úgy hogy a szaftjába bele ütök egy tojássárgáját, virsli, paprika nélkül, kenyérbéllel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nemrég csináltam rizses-cukkinis-padlizsános lecsót, nem túl zsíros-fűszeres-sós lett, és a szaftból, a zöldségekből adtam neki a paprika kivételével (8,5 hónapos). Szerintem simán adhatod.
2010. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia

nyugodtan adhatsz neki.Mondjuk az én fiam még mindig nem eszi meg,pedig 17 hónapos.nem szereti.de egy próbát megér

2010. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fú,küldjél már nekem is,kedvenc kajám:D De virslit nem kérek bele.
2010. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hali

figyelmedbe ajánlom a 2009. évi csecsemőtáplálási irányelveket!

[link]

[link]

2010. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs semmi allergia, mégis 1,5 éves korig tiltottnak mondta a gyerekorvos a paradicsomot... Én lecsót nem adnék...
2010. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És akkor hogy is léteznek 4 hónapos kortól adható paradicsomos bébiételek???
2010. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
paradicsomos krumpli és egyéb paradicsomos bébiételek is vannak már 6 hós kortól!!!!
2010. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Mert a bébiételeket úgy készítik el, hogy kiszedik belőle az allergéneket. A paradicsomban is van, az aprómagvak, és az apró szőrök allergének, ezt otthon is el tudod távolítani, csak baromi macerás. Az én példám: a paradicsomos bébiételektől semmi baja nem volt a fiamnak, így az apja este adott neki egy kis darabot, hogy eszegesse. Megevett egy gerezdet, és ekcémás foltjai lettek. AZóta már voltunk bőrgyógyásznál is, és különböző vizsgálatokon, és ki is derült, hogy valóban a paradicsom volt a bűnös. És a paradicsomos bébiételtől azóta sem jött ki neki.
2010. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki allergiás, egyértelmű, hogy ne egye. De ha semmi baja nincs tőle, akkor miért ne??? Én bizony adtam a kisfiamnak, és nagyon jóízűen bekajálta. Ennyi!
2010. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy nem allergiás rá? Én sem tudtam, amíg nem kapott, erre mondta a bőrgyógyász, hogy ráért volna bőven egy éves kora után, mert bárki bármit gondol, a paradicsom erősen allergén. Ennyi. Tőlem azt ad neki, amit akar, csak leírtam a saját tapasztalatomat.
2010. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!