Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez a menü, ha fogyni...

Jó ez a menü, ha fogyni szeretnék pár kilót? R: 2 virsli,1 szelet pirítós, parad. +paprika,2 dl tej U: 2 alma E: 2 virsli+1 főtt tojás, salátával du már csak gyümölcs (alma, szőlő, őszib. ) A virsli jó minőségű, húsból készült.

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
ez így egy napra nem rossz, de szerintem nem igazán jó a gyümölcs vacsorának, inkább csak uzsinak meg tízórainak. én a helyedben este enném az ebédedet, és ebédre valami csirkemell husit párolt zöldséget v halat ennék. meg azért nem kéne mindennap ezt enned:) nagyon unalmas és egyoldalú lenne, és ha már nagyon megunod, akkor el is bukod. szerintem kicsit variálnod kéne
2009. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából jó ha ezt így csinálod, de igaza van az előttem szólónak a gyümölcs inkább ebéd körül ajánlott.

Szerintem, hogy ne undd meg a diétát ne csak virslit egyél, hanem húsokat is, a csirke nem hízlal, a hal se. Ha mondjuk vacsira virsli helyett egy csomag selyemsonkát eszel az se vészes és finom is. :)

Ne nagyon igyál cukros leveket. Viszont iktasd be egy-két alkalommal a zellert és a fejes zöldsalátát mert nagyon jó zsírégetők.

Gyümölcslevet is ihatsz néha és akkor megvan a telítettség érzés is, például a 100%os anaászlé elég édes, de nem hízlal, sőt az is remek zsírégető! Italokból még a zöldteát tudom ajánlani.

A legfontosabb, hogy a napi 2 liter folyadék minimum meglegyen!

Remélem segítettem. :) Sok sikert a diétához!

2009. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a jó tanácsokat. persze, variálom, csak ez volt az indító nap.
2009. aug. 5. 13:53
 4/4 anonim válasza:
fogyókúránál a virsli az jó??
2012. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!