Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátoknak milyen...

1 éves babátoknak milyen márkájú naptejet vesztek. Honnan tudni hogy fizikai szűrős-e vagy kémiai?

Figyelt kérdés

Ilyet vettem, ezt használjuk

[link]

Ez most fizikai szűrős vagy kémiai is van benne?



Vagy egy bioderma mineral, uriage mineral jobb lehet?


2018. máj. 24. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Amit drogériában veszel az mint vacak. Káros a gyerekre. Menj be a patikába, és ott nézd meg a BioDermát vagy az Uriaget és társait.
2018. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mitől vacak ha megkérdezhetem? Mit érdemes keresni az összetevők között ami jó és mi az amit kerülni kell.

Egyleőre arra figyeltem ne legyen nano összetevő.

2018. máj. 24. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2018. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint a Bioderma kids változat nem jó? Abban nincs titandioxid és cinkoxid sem

[link]

2018. máj. 24. 14:21
 5/9 A kérdező kommentje:
A bioderma mineral akkor tuti jó, mert abban ezek benne vannak, meg ugye a leírás is írja hogy csak fizikai szűrős, gondolom az uriage mineral is ugyanilyen.
2018. máj. 24. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Kevert fényvédő. Kémiai és fizikai fényvédő összetevő is van benne.


Az OCTOCRYLENE, a BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE és a BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE kémiai, a TITANIUM DIOXIDE fizikai a krémben.


Egyébként annyira nem kell félni a kémiaiaktól. Ami miatt ezt mégse választanám, az a vivőanyagként szereplő alkohol. Fényérzékennyé tehet.


Ilyen kerülendő összetevő a parfüm is, azt se jó kisgyerekre kenni.

2018. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


En ez alapján választottam a Hipp naptejét.

2018. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És az alumina vegyület a fizikai szűrős naptejben az mi? Nem azonos a dezodorokban található aluminium sóval amit érdemes kerülni?
2018. máj. 25. 06:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül la roche posayt vettem
2018. máj. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!