Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikrémet vegyek? Mi...

Milyen popsikrémet vegyek? Mi segíthet a pirosságon?

Figyelt kérdés

Eddig a bevált patikai popsikrémet használtuk, de most elfogyott, és hétfőn kapok hozzá receptet.

Biztos voltam benne, hogy pár napig a Sudocrem is jó lesz. De már estére tiszta piros a popsija. Van még itthon dm-es babylove krém pelenkakiütésre, de nem segít.

Nagyon érzékeny a popi. 😭

Fürdés előtt egy órát volt pelus nélkül.

Holnap mit vegyek? Recept nélkül is lehet kapni a patikait, ugye jól tudom?

Van még olyan, akinek csak egyféle popsikrém vált be? Ilyen lehetséges?

14 hónap alatt sose volt piros a feneke. Most nagyon piros és érzékeny.



2018. máj. 24. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 es vagyok, ez a krém az: [link]
2018. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a piros, sebes feneket a csukamájolajas popsikenőcs mindig helyre hozta. Bár rendszerint csak akkor jutottunk idáig, ha nem a megszokottat használtuk.ez pedig nekünk a czoboly-krém volt. imádtam.


ha nagyon piros volt a popója, akkor viszont minden szívfájdalom nélkül bekentem pimafucorttal. szteroid, nagyon hatékony gyulladáscsökkentő... már az újszülött osztályon is ezzel kenik őket, ha kell.

2018. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2018. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!