Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám belekapott a szemébe...

Kisbabám belekapott a szemébe váladékozik a szeme veletek volt ilyen? Mivel kezeltétek meddig tartott?

Figyelt kérdés
Tegnap este észrevettem,hogy kicsit furcsa a babám egyik szeme vizenyősebb volt .De gondoltam álmos elaltatam hajnalban kelt mert éhes volt.És akkor láttam,hogy gennyes váladékos a szeme hívtam az ügyeletett azt mondtàk ilyen korban belekapnak a szemükbe forralt lehűtött vízel kell mosnom neki és anyatejet kell csöpögtetni bele, holnap orvos .Veletek történt ilyen meddig tartott ? Én amúgy nem vettem észre hogy belekapott.
2018. máj. 27. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy bevinném a gyerekorvosi úgyeletre. Amelyik tejet ajánl egy gyennyes szembe, szemészeti vizsgálat nélkül az elmebeteg.
2018. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is vinnem orvoshoz! Az anyatej nem Antibiotikum! Mar pedig ahol genny van, ott bakterium van!
2018. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az ügyeleten is pont ezt mondtam és ezt ajánlották.De szólok a férjemnek és beviszük.
2018. máj. 27. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha belekap a szemébe, akkor az könnyezik, sima, átlátszó könny. Genny akkor van , ha gyulladásban van az ugye sárgás zöldes. Most akkor melyik van? De gondolom már bevittétek.
2018. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg könnycsatorna elzáródás vagy szűkület, az is hasonló tüneteket produkál.
2018. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!