Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erősen váladékozik egy hónapos...

Erősen váladékozik egy hónapos babám bal szeme, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mai nap kezdett el váldékozni a semmiből, és elég erősen.

Forralt majd lehűtött vízzel tisztítom neki.

Ma jön a védőnő mindenképp említem neki.

Mi lehet ennek az oka? Vigyem a gyerekorvoshoz vagy várjak vele pár napot hátha elmúlik?


2016. dec. 13. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyílt meg a könny csatorna.Gyakran előfordul.Mindenképp említsd a védőnőnek.Orvosa válogatja milyen kezelést váladztanak.Valaki szemcseppet ír fel rá,más az átmosást javasolja,a harmadik meg azt valja,hogy magától múlik.
2016. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1-es írta. Mi cseppeket kaptunk rá, kb. 2 hét alatt elmúlt.
2016. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mar elottem leirtak mindent. Ne ijedj meg, semmi komoly, es beletelhet jo par honapba is (!) mire helyrejon. A fiamnal kb. 1 honap alatt elmult. Masszirozni kellett naponta 3-4-szer a konnycsatornat. A lanyom viszont majdnem 11 honapos volt, mikor nem valadekozott tobbet a jobb szeme. Amikor nagyon durva volt, mi kaptunk ra szemcseppet, de egyebkent a mi orvosunk 1 eves korig var, es csak utana javasolja az atmosast. Masszirozd, es el fog mulni.
2016. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Csepegtess bele anyatejet.Ez nem vicc,kipróbáltam.Ugyan ennyi idős volt.másnapra semmi csipa. Vagy orvossal írass szemcseppet.
2016. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnycsatorna elzáródás, szemcseppet fog felírni a gyerekorvos, nehogy anyatejet cseppents a gyerek szemébe!!!
2016. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös,ugyan miért ne?olvass utána +védőnő is ajánlotta,nem én találtam ki
2016. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!