Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos lányom szeme születé...

4 hónapos lányom szeme születése óta váladékozik. Akinek a kicsijének a szemét már mosták át, teljesen helyrejött?

Figyelt kérdés
Első hónapban kamilláztam, második hónapban brulamycin cseppet kapott, három hónaposan Ciloxan cseppet, minap vittük szemészetre,ott is kapott egy másik kenőcsöt, napi 3x kell belekenni, de nem látok javulást nála. 2 hét múlva kell visszamenni, ha nem múlik mossák neki..:/
2014. szept. 12. 08:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szopik?
2014. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, még szopizik!
2014. szept. 12. 08:58
 3/18 anonim ***** válasza:
A mi szemészünk azt mondta, 6 hós korig inkább ne legyen átmosás, mert hegesen gyógyulhat. Megmutatta, hogyan masszírozzuk, hogy kijöjjön a váladék, meg sima forralt vízzel lehet törölgetni. Brulamycint mi a gyerekorvostól kaptunk még a szemész előtt, de nem használt és most a szemész is azt mondta, felesleges bármit adni rá, ha nincs fertőzés. Most lassan 4 hós korára magától is elmúlni látszik.
2014. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. (Én sem mosatnám át) Ne készülj ki, de az én gyerekeim szemét az anyatej hozta rendbe.
2014. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szuper! Örülök hogy nektek elmúlik :)Nekünk is a gyerekorvos írta fel a cseppeket, de a krémet már a kórházban a szemész orvos. Remélem mire elfogy a tubus, elmúlik neki..
2014. szept. 12. 09:03
 6/18 anonim ***** válasza:

Sajnos mi is keresztülmentünk ezen a tortúrán, felírtak nekünk mindenféle antibiotikumos szemcseppet, kipróbáltuk az anyatejes verziót is, masszírozgattam is sokat, de egyik próbálkozás sem hozott hosszútávú megoldást.

3 hónaposan vittem el átmosásra (az orvosunk már 1 hónapos kora óta győzködött, de nagyon nem akartam kitenni egy ilyen procedúrának), nagyon rövid volt az egész művelet, és 3 napon belül teljesen rendbejött a kis szeme, tehát a miénk egy pozitív példa.

Ennek ellenére van olyan ismerősöm, akinek a babájának többedik szondázás sem hozott eredményt, és még mindig váladékozik a baba szeme.

Én így utólag nem bánom, hogy beadtam a derekam, DE nem tudom ugyanígy gondolnám-e, ha nem azonnal jött volna helyre a kislányom szeme.

2014. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor kipróbáltad az anyatejes cseppentést, csak nem segített, Kérdező?
2014. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Elmondanátok ezt az anyatejes verziót? Még sosem hallottam róla. A mi orvosunk is a mosás mellett áll már jó ideje..
2014. szept. 12. 09:42
 9/18 anonim ***** válasza:
semmi különös, napi 3-4-szer 1-1 csepp anyatej a szemecskéjébe. Ha hat, 3 napon belül látszani fog.
2014. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

e mosasd át,csak kínzod vele és úgyis kinövi.

pár nap neomicin csepp pár nap szünet.Mi így húztuk ki amíg kinőtte.

2014. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!