Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nincs 4hós a fiam de a...

Még nincs 4hós a fiam de a vedono es az orvos már vanilias tejpepet javasolja vacsora kivaltasara?

Figyelt kérdés

Kis súllyal született, én szerintem korai ilyesmiket adni. Megvettem..de rá is van írva,4 hónapos kortól adható..éjszaka rosszul alszik, kicsit nehezen hízik ezér ajánlották.


Mit gondoltok? Ti sem adnátok? Vagy halgassak a szakemberekre??:/


2018. máj. 28. 10:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azert a tipikus oktondi stílust el lehetne hagyni.. mindenki mást gondol. De ezt szépen is le lehetne írni. Nem kell rögtön ugrani !
2018. máj. 28. 11:12
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem bízol az orvos véleményében, akkor kérd ki egy másik szakember véleményét. A gyakori vicces ha hülyeségekről fecsegünk, de ha egészségügyről vagy ami fontosabb, a saját kisbabádról van szó, akkor nem jó vakon bízni egy anonym kommentben
2018. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
9-es jaj, de nagyon okos vagy, ugyanezt leírtam én is. De egy 3 hónapos babának nem adunk vanília, meg csoki aromát. Evidens nem? A tápszer, meg a tejpép ugyanaz, szóval nem értem miért ajánlották ezt neked. Van amúgy többféle természetes tejpép, ízesítetlen is.
2018. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
A jelenleg hatalyos vedonoi protokoll szerint a hozzataplalast mind anyatejes, mind tapszeres babanal 6 honaposan erdemes (legkorabban) megkezdeni, hacsak orvosi oka nincs az ellenkezojenek. Az Edesanyak szakertoi csoportban a jelenlegi ajanlasokkal tisztaban levo szakemberek valaszolnak, akik maguk is edesanyak, javaslom, hogy ottani gyerekorvostol kerj masodvelemenyt.
2018. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tanácsokra vagyok kíváncsi, vagy volt-e igy valaki. Ez kicsit sem jelenti rögtön azt,hogy én már azonnal azt is teszem..

Kaptam már rossz tanácsot szakembertol,ha hiszitek ha nem..ééés szerintem nem én vagyok az első! Megpróbálok adni neko egy keveset a héten, aztán meglátjuk.

Nekem is fura volt ,ahogy mondta h vaníliás tejpép, mert láttam h van többféle (de aztán láttam aztis h pl a kakaos es vanilias 4hós , tobbi 6-8hós kortól vannak mert azok nem gluténmentesek)

Én ugy erzem legalabb még pár max 1 hetet napot várok ezzel ,h többet nemis és csak kóstoltatni fogom vele.

2018. máj. 28. 13:22
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért mielőtt adod neki nézd meg a cukortartalmat.Az én babám 6hos elmúlt gondoltam veszek próbaképpen egy dobozzal és ha ízlik neki többször veszek majd.Nem vanilias izut.Otthon elkészítettem és kíváncsiságból megkostoltam.Mondtam páromnak,de finom ezt meg én is megennem.Akkor néztük, hogy a 250g-bol 70g cukor.Mondanom sem kell nem etettem meg nagyon begurultam,mert legalább a kisgyerekek kaját nem kéne cukorral tömni,ha már minden másba bele is teszik.
2018. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az anyatejben is annyi cukor van mint a tejpépben.. Sokkal zsírosabb édesebb mint a tápszer.

A babáknak szükségük van valamennyi cukorra kell az agy fejlődéséhez.

2018. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ma megkostoltattam vele,de sejtettem h kanállal ő még nem fogja elfogadni. Nevetett es kozben kopte ki, vagy szopizni akarta es folyt ki. De lattam h izlene neki, 60mili vizhez tapszeres adagolóval 1,5kanállal raktam Neki bele es ugy adtam 3as lyukí cumisüvegből! Nagyon izlett neki mert 10milit hagyott. De egyenlore nem adok mar neki. Jól be is aludt Tőle.. szerintem 2 naponta kap egyenlore ,nem.magas a cukortartalma . Koszi ,h szoltal megneztem.:)
2018. máj. 29. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!