Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nincs 4hós a fiam de a...

Még nincs 4hós a fiam de a vedono es az orvos már vanilias tejpepet javasolja vacsora kivaltasara?

Figyelt kérdés

Kis súllyal született, én szerintem korai ilyesmiket adni. Megvettem..de rá is van írva,4 hónapos kortól adható..éjszaka rosszul alszik, kicsit nehezen hízik ezér ajánlották.


Mit gondoltok? Ti sem adnátok? Vagy halgassak a szakemberekre??:/


2018. máj. 28. 10:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2 het mulva lesz 4 honapos
2018. máj. 28. 10:10
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Annyi, hogy hat hónapos kortól ajánlják a hozzátáplálást viszont ha tápszeres , akkor megpróbálhatsz adni neki ugyanis a tejpép = tápszer. Annyi a különbség , hogy ez sűrűbb tehát igazándiból ugyanúgy tápszert adsz neki.
2018. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Változó mindenki mást mond. Én négy hónapos korától kezdtem hozzátáplálni mostmár 18 hónapos. Nyugodtan adhatsz neki ha javasolták. Én is adtam a kislányomnak.Normális súlyban van semmi baja azóta sem.
2018. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Az csak tápszer sűrűbb laktatóbb. Fiam is kapja 3hós korától mert alig hízott.

Annyi még, hogy így megszokja a kanalat :)

2018. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
a tejpép igazából sima tápszer, csak sűrűbb, laktatóbb. én simán adnám -főleg, ha az orvos javasolja. nem tudom, mi itt tök ismeretlenek miért vagyunk jobb tanácsadók, mint az orvos, meg a védőnő, aki figyelemmel kíséri a babát születésétől fogva.
2018. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindegy, hogy tápszeres vagy anyatejes.
2018. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha kevés a tejed, akkor miért nem tápszert kap? A tejpép is tápszer, de nem adnék vanília ízesítést, még nincs is hozzátáplálva, nem ezzel kellene kezdeni.
2018. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hosszabban kesobb valaszolok

Annyit h azert nem 1x volt mar h pár anyuka ezerszer tobbet tudott segiteni mint a vedononk pl..🙄🙄🙄

2018. máj. 28. 10:57
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
7- es , A hozzátáplálásnak semmi köze a tejpéphez, a tejpép az tápszer. Egyébként megsúgom, hogy van vanília ízű tápszer is.
2018. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Amugy 7 hetes kora óta (sajnos) csak tápszert kap.

Milumil 1 optimát.:)


Koszonom a valaszokat.

Oszinten szolva elso baba,tapasztalatlan vagyok,meg nem is voltam tisztaban azzal mi is az a tejpép. :/

2018. máj. 28. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!