Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a tapasztalatok a...

Milyenek a tapasztalatok a BBY Grip & Go babakocsiról? Jó téli babának? Elég meleg? Jók a kerekei?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 15. 17:05
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Az előbbi link nem sikerült. Hátha ez jó lesz.

2010. jún. 15. 17:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért jobbat is kaphatsz. Nem átfordítható tolókaros, nincs mózese sem, elég kicsik a kerekei. Esetleg, ha nem újszülöttnek kell, de akkor sem venném meg az ára miatt.
2010. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor van valami jobb ötleted? Olyan kellene ami jó télre, de nem nehéz, mert lépcsőznöm kell vele.
2010. jún. 15. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök jól néz ki,és praktikus kis megbizhatónak néz ki.

Én tuti emellett döntenék.

Nekünk sem volt mózeskosárrészünk,hanem ehhez hasonló kocsink volt,csak egybetolókatros,és ugyanolyan jó volt,maximálisan megvoltam vele elégedve,pedig nekem is télen még pici volt a babaám,most már nagyobb,ugyh eladtuk és sima sportkocsit használunk neki,de ha ujra kéne vennem,akkor sem biztos,h mózeskosarasat vennék!

Szóval nekem tetszik,én megvenném,és szerintem nagyon jó árban is van!

2010. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek ilyen van, nagyon szereti. Amíg csak feküdt a babája, addig vele szemben volt. Mióta ül a baba, azóta háttal van az anyukájának, de az már nem is baj.

Téli babának is jó, mert van lábzsák hozzá.

Ő első emeletre cipelgeti, és sokszor össze is csukja, ha autóval mennek valahova. Azt mondja, baba nélkül kb 10 kiló lehet. Bevásárolni is jár vele, tele tudja pakolni. Ő nem bánta meg, hogy ezt vette.

2010. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Azt hiszem ez a kocsi lesz a nyertes.
2010. jún. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!