Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hármas ikreknek jók ezek a...

Hármas ikreknek jók ezek a nevek? Klea, Lina, Maja

Figyelt kérdés

Lombik során fogant meg a három kiscsaj. Eddig ez a harmas a favorit.

Tetszik még hagyományosabb nevek közül: Anna, Elza, Róza, Helga, Kinga, Csenge, Kincső

Modernebbek közül: Lana (konnyen csufolhato) Lara, Leila, Mira, Zille, Zara, Nara Klió, Kála


2018. máj. 31. 15:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
A gyerekek ezen a 3 neven is talalhatnak fogast ha csufolasrol van szo. En a Csenget, Annat es Zillet valasztanam.
2018. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből, ami tetszik a Kinga, Anna, Mira. A többi sem olyan rossz, de valahogy ez a Nara Klió nagyon fura nekem.
2018. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

A második lányomnál merült fel a Zille, ha lenne még egy...de nem lesz..De lett egy nagyobb favorit és miután mind a 3 gyereknek 2 keresztneve van és a favorithoz az nem illett így a Maját kapta meg.

A Klea amúgy nekem nem tetszik

2018. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Maja, Zille, Leila tetszik. Bár elég más stílusúak.
2018. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Én ezeket adnám: Nara, Lara, Zara :)

Vagy: Mira, Mia, Milla

Vagy: Anna, Róza, Elza

2018. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
A Klea, (Klió és Kála) nekem nagyon furcsa. A Lina szerintem szép és a Majával sincsen probléma. Ezek közül viszont nekem leginkább az Elza a Lara és a Lina tetszik , vagy esetleg még a Mira.
2018. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

A mi babànk Lana :) de mi külföldön èlünk, remèlem nem fogjàk csùfolni. De szerintem màs neveket is könnyen lehet, ha valaki nagyon fogàst akar talàlni rajta. Cserèld csak ki pl a Lina első betűjèt egy P betűre. :/

De nekem ez a nèv is tetszik,meg amiket felsoroltàl. Ès nem kell vele foglalkozni tùlsàgosan, hogy csùfolni fogjàk-e, mert tènyleg aki rosszmàjù ès mindenàron csùfolòdni akar az megtalàlja a fogàst mindegyiken... Èn nagyon szeretem a kicsi Lanàm nevèt, nem èrdekel a "nagyon furfangos" eszű hogy èpp az jut eszèbe ròla, hogy visszafelè mondja ki a nevèt.

2018. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Én a Mira, Kinga, Maja hármast adnám, dr a többi sem kirívó.
2018. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Lina, Lara, Csenge lenne a választottam ezek közül.

A Klea nekem nagyon nem tetszik, max akkor a Lea.

2018. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Klea: elég meglepett, nem találkoztam még ezzel a névvel, de nagyon tetszik!!!

Maja: gyerekes, tucat, nem tetszik.

Lina: becenevet nem adnék, meg amúgy is kezdik felkapni.


A többiből, amiket felsoroltál, csak egy tetszik, a Kála. De megy is a Klea-hoz.

2018. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!