Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kecsketejet mikortól lehet...

Kecsketejet mikortól lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnék, az egyik nő kislánya agyhártyagyulladást kapott-bizonyitottan- kecsketejben lévő baktériumtól
2010. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Jajj haggyuk már könyörgöm agyhártyagyulladás!

Talán azért kapott azt mert beteg volt a kecske, vagy nem volt hökezelve! Én falun baba koromban ittam a kecsketejet és semmi bajom!

Nahogy már az egészséges dolgoktól haljon meg az a gyerek! Inkább ezektől a hülye bébiételektől, meg tápszerektől éltenétek amivel a gyártócégeket milliárdossá teszitek azokkal a hihetetlenül kis adagnyi kajájukkal amikbe kitudja mi van és ráadásul még össze is szarja magát tőle a szerencsétlen gyerek!

2010. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, de

Még mindig az a kérdés hogy mikortól lehet kecsketejet adni a babának???

2010. jún. 15. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Én 10 hós korától adom a kecsketejet a fiamnak, addig csak anyatejet kapott, 10 hós korától meg kecsketejet. Így szerncsére nem tudja mi az a tápszer. A kecsketej antiallergén, így még a tejallergiás is ihatja. A hölgy akitől hordom, 4 gyereke van és a legkisebbnél 3 hós korában elfogyott az anyateje és onnantól csak kecsketejet adott neki, mert nem akarta tápszerezni, ha volt otthol egészségesebb is. Most tizenkét éves makk egészséges kislány akinek sose volt semmi betegsége. Az egyik fia meg tejallergiás lett és hála a kecsketejnek kinőtte egy pár hónap alatt.

Szóval ennél egészségesebb tejet még nem hallottam, úgyhogy ettől biztos hogy senki nem kap semmi betegséget.

2010. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Sajna nem tudom megmondani mikortól adható pontosan, de szerintem pár hónapos baba már kaphatja. Az öcsém volt annó tejallergiás, és tápszer helyett kecsketejet kapott pici baba korában. Így este fél 11 körül már nem hívom fel anyát, hogy mikortól kapta, de tuti picike volt még.
2010. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

A kecsketej vasat von el a vérből, ezzel vérszegénységet és súlyos mérgezést okozva.


Hogy milyen undoritó emberek vannak, potyogtatni tudják az almot, de ami kell azt nem tudják megvenni.


Gyermekvédelmit küldeném rájuk... pfujjj

2010. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

Mejegyzem otthol, az mi???


Olyan, hogy otthon, olyan van...


Egyébként nem egészségesebb a tápszernél.

Jajj mekkora falusi parasztok, jesszus...

2010. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Hogy te mekkora paraszt vagy!


Az én öcsém kapott kecsketejet kiskorában. Ma már 18 éves makk egészséges, fiatalember, aki azt sem tudja mi az a vérszegénység. És képzeld, amikor ő kecsketejet kapott, a kecsketej drágább volt, mint a tápszer! És még a tetejében nem is falun laktunk. Igaz nem fővárosi tahók vagyunk, de vidéki nagyvárosban élünk!


Ja és te még életedben nem ütöttél félre egy betűt sem igaz????


Idióta!

2010. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A tapszerek sem jobbak mint a kecsketej .

A nagy cegek tapszerei gmo-sak.Es az osszes tapszer tartalmaz 3MCPD-t.

Utana lehet olvasni,hogy mi az.

[link]

En inkabb a kecsketejet valasztanam.De ahhoz normalis igenyes helyrol kell venni.Amugy a vasat azt potolni kell mellette.Meggylè, céklalé ...


Ha mar tapszer akkor Holle.Sajnos a babam tapszeres.De az osszes kozul ezt issza meg.

2014. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ja es a tapszer melle kap kecsketejet.

Napi 5 etkezesbol 2 kecsketej plusz anyatej ami meg van.

2014. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!