Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnél az első két nap...

Újszülöttnél az első két nap mennyiszer kell pelenkázni?

Figyelt kérdés
A születés után mennyi idővel következik az első peluscsere?
2018. jún. 2. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Pár óra és fekete/sötétzöld szuroknak nevezett kaki jön ami ilyen waxos ragasos állagú és nehéz levakarni.
2018. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kaki amúgy nálunk négyszer jött és az első két nap összesen szerintem 6 pelust használtunk el. Akkor kell majd több amikor beindul a tej és elkezd szopizni mert onnantól akár napi tízszer is berottyant a baba.
2018. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
A magzatszurok nagyon sűrűn ürül. Tart vagy 1-2 napig szerintem. Utána változik a széklet és az enyémeknél valamivel ritkábban volt már. Meg az első 2 napban nagyon sűrűn esznek keveset, és hát úgy is kakáltak az enyémek. Vittem a libero newborn 1 nagy kiszerelést (78 darabos), kb a fele volt meg, mikor jöttünk haza 3 napos korában.
2018. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy kis csomagos 1-es Pamoerst vittem magammal és elegendő volt. (Itthon ki volt mégegy készítve, ha kevés lett volna hozott volna be a férjem.)
2018. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!