Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha így tartja a lábát?

Baj, ha így tartja a lábát?

Figyelt kérdés

Fiam 14 hós, egyedül még nem jár. Viszont ha fogjuk a kezét, nagyon ügyes, egész gyorsan megy. És észrevettem, hogy az egyik lábfejét majdnem egyenesen tartja, a másikat viszont kb 45fokos szögben kifordítja.

Normális ez ilyenkor?


2018. jún. 5. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos mit mondott rá?
2018. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális ilyenkor még minden :) Mégcsak nem is jár a babád, majd változik ez, vagy majd szupinált cipőt kell venned.

Az én fiam 12 hós és egyedül jár, de mindkét lábfejét kijebb fordítja, kicsit olyan kacsa jellege van :) Látta szakember és még nincs teendő vele.

2018. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

36 éves vagyok, és így tartom a lábamat. vagyis igazából mindkét lábfejem kifelé fordul.

Ha odafigyelek a párhuzamosságra, külső talpélen lépek és előbb-utóbb megfájdul a bokám.

Azon felül, hogy nem túl nőies, és magassarkúban nem tudok menni, más gondot nem okozott. Mivel fiad van, remélhetőleg ennyi probléma sem lesz ;)

2018. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom 11 hónaposan járt pont így, mikor még csak bútort tologatva totyogott. Megmutattam a gyerekorvosnak, aki azt mondta, hogy olyan, mint a részeg ember, próbál minél nagyobb felületet fogni. Most 12,5 hónapos, egyedül megy és teljesen szép a járása.
2018. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elvittem ortopédiàra a fiamat ugyanezzel a panasszal 9 hónaposan. Az orvos szerint, ha stabil jàrás kialakulása után fél évvel még mindig kifelé áll neki, akkor vigyem vissza. Addig nem kell semmit kezdeni vele, még alakulhat
2018. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!