Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset hízott a babám?

Keveset hízott a babám?

Figyelt kérdés

2970 grammal született,kizárólag anyatejes,igény szerint szoptatott baba (4hónapos).

02.07.-én 2910 gramm,

03.07.-én 3820 gramm,

04.27.-én 4910 gramm volt.

A mai mérésen 5620 gramm.

Szerintetek ez nem kevés?


2018. jún. 6. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kevés.De gondolom ezt mondták is a státuszvizsgálaton.
2018. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem mondanak azok semmit.

Még megkérdezni sem tudtam,mert el voltak foglalva.

A védőnő ijesztett meg legutóbb,hogy nem hizott annyit,amennyit kellett volna

2018. jún. 6. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális
2018. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Mondjuk az elég gáz mikor az ember kérdezni se tud tőlük.De nyugodj meg.Latod többen is írtak, hogy jó a hizasa.
2018. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. jún. 6. 12:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Van eleg pisi-kaki? Jokedvu? Maga a hizas az adatok alapjan jonak tunik, de ha szeretnel szakertoi segitseget, ajanlom az Edesanyak szakertoi csoportot a facebookon, ott (szerintem) jo szakemberek valaszolnak.
2018. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ugy látom az első 3 honaoban az egy kilo körülit hizta! aztán le állt a gyarapidása! Ami nem bsj mert már nem kell havi 1 kilot hiznia! Na mi ugyanigy jártunk. A védőnő azt tanácsolta, hogy kezdjem el a hozzzátáplálást! Nekem van egy nagyobb gyerekem és ő allergiás!( A kicsi nem. ) igy ismertem a sinlak tejpépet! Csak azt adtam neki és tápszerrel probáltam potolni. De 2 honaoba telett mire elfogadta! Nekem apadt a tejem. Éreztem is . Az elsővel sokkal több volt.

Neked van elég tejed még? Vagy nem ettem normálisan és így elég vizes is volt már 4 honap után. Nálad is nem ez eseteleg?

2018. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre,hogy apadna.

Probálok normálisan enni,de három gyerköc mellett nem egyszerű.

Jól szokott lakni töle egyébként,van amikor vissza is jön.

Probáltam már tejpépet adni neki amit 4 hónapos kortól lehet,de kiköpi és tápszert sem fogadja el,mert utálja a cumisüveget.

De ,ha elegendö ez a hizás,akkor nem idegeskedem.

Köszönöm a válaszokat :)

2018. jún. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!