Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes elmenni 4d...

Mikor érdemes elmenni 4d ultrahangra? Mivel jobb ez, mint a sima ultrahang azon kívül, hogy látjuk?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 4D nem igazán diagnosztikára használt, leginkább "babamozi". A baba méreteit, keringését 2D ultrahangon nézik.

Persze ilyeneket, mint nyúlszáj, farkastorok szépen lehet vizsgálni vele. Nekem genetikai ultrahangon 4D-be kapcsolt az orvos és leenőrizte, hogy nincs-e nyúlszája.

2018. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Nemtudom.

Én is nagyon akarok menni csak párom nem ér nagyon rá. :(

2018. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi voltunk tobbszor os egy-egy terhrssegnel, de a 28 het kornyeken volt a legjobb, ket gyerekkel is akkor voltunk.

Ilyenkor mar szepek a babak, van rajtuk zsir is. Elotte meg vekonyak, nem “babasak”, a fejuk tunik aranytalanul nagynak. Utana viszont mar nagyok, ami jo, de kepek/felvetel szempontjabol rizikos. Keves a helyuk, osszehuzzak magukat emiatt nagyon. Ha epp ugy elbujik, akkor nem lehet latni pl az arcat, raadasul ilyenkor mar nem is valtanak pozt olyan konnyen/gyakran, ha talaltak egy jot, hiszen szukosen vannak.


Nem jobb, mint a sima uh, csak masabb.

Egyreszt tovabb tart altalaban. Szepen megmutogatnak mindent, magyaraznak, kerdesedre valaszolnak. 4d uh-n laikuskent is latod, hogy az egy lab, vagy egy kezfej, te magad is megszamolhatod, hogy hany ujja van, szepen latszanak a vonasai, stb. Tehat mas kepelmenyt kapsz, mint egy 2d-sen.

Egyebkent ahova mi jarunk, ott mindent precizen lemertek, mintha egy igen reszletes genetikai uh lenne egyben, de a mereseket ugyanugy 2D-s modban tudjak megcsinalni.

Nem kellett sietni, pl amikor ugy fekudt a baba, hogy nem latszott jol valamilye, akkor setalhattam, csokit kaptam es uditot, tobbszor probalkoztak, amig pozt nem valtott a baba.

A placentat, koldokzsinor, aramlast is megnezik, a baba szerveit is atnezik/megmutatjak amennyire csak lehet.

Szoval a 4d inkabb “szorakozas”, de azert mernek is, tehat nem csak a mozizasrol szol. Az en dokim pl mindig elkerte es at nezte a vizsgalati lapit, amikor mondtam, hogy hol voltam 4d-n.

Kb egy ora egy vizsgalat.

2018. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!