Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24 hetes terhes vagyok....

24 hetes terhes vagyok. Gyakran érzem, hogy befeszül, megkeményedik a hasam. Normális ez?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta, szedjek 3* 1 B6-ot naponta. Meg hogy ez azt jelzi, hogy nem jó a méh vérkeringése.
2007. nov. 30. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben ahányszor előfordul az ismerőseim körében már szinte normális.Ne erőltesd meg magad,szedd a magne b6-ot,az elevitet és igyál néha kalciumot.
2007. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha napi 1-2 méhösszehúzodást érzel az normális. Ugyan is egyszer olvastam v.hol hogy a méhben akkor is vannak ilyen összehúzodások ha nem várunk babát. Csak akkor nem érezzük. De szerintem ártani nem ártasz azzal ha B6-ot szedsz.
2007. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én a 30. hétben vagyok és spontán még sosem volt méhösszehúzódásom. Meditálok, jógázom és sosem idegeskedek. Ja és sokat is pihenek.
2007. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Sokat kell pihenni és a Magne B6 nagyon jó rá. A védőnő meg ne ijesztgessen.
2007. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!