Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gréta névről vélemények?

Gréta névről vélemények?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 10:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Így fogják hívni a lányunkat, szóval nekem tetszik :)
2018. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de annyira nem is tetszik.
2018. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1 nekünk is 😊
2018. jún. 14. 11:04
 4/27 anonim ***** válasza:
18%

Az én kislányom Gréti-nek lett anyakönyvezve. Szerintem annyira gyönyörű és nőies név, nagyon jól használható mind kislány korban, mind felnőttként. Az én kicsim már 4 éves, de az egész oviban ő egyedül Gréti, nem is ismerek rajta kívül más Grétit, szóval szerencsére nem egy tömegnév.

Szoktam néha megpuszilgatni és Margarétának hívni, akkor mindig mérgesen rám szól, hogy én "Gétike" vagyok :)

2018. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 masuca válasza:
51%

Olyan, mint a Kréta :-)

De most tényleg idegen embereket akarsz megkérdezni, hogy hogyan hívják a lányodat/kutyádat/autódat?

Nem az a lényeg, hogy te döntsd el minden szempontot mérlegelve?

Amúgy nem tetszik a név.

2018. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
A Gréta és a Gréti tucatnév, az Anna, Hanna, Hanga, Panni, Lili, Jázmin, Luca, Rozi, Sári párja. Egyszerre megy tucatba az Elizabettel meg a Borival.
2018. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Én Gréta vagyok és őszintén szólva nem a kedvencem. Egyrészt nem szeretem ahogy hangzik másrészt egész gyerekkoromban csúfoltak: Répa, Kréta, Margagréta, Marharépa és nem is sorom tovább még mi voltam. :D
2018. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
22%

Cáfolom, abszolút nem tucatnév :) Akkor már a Hanna meg a Lili, Bori inkább tucatnév.

Minden nevet lehet csúfolni, kifigurázni, de szerintem nem ebből kéne kiindulni... Régen falun is minden 3. néni Boriska néni volt. Akkor most senki ne adjon ilyen nevet? Ez ostobaság!

Egyébként meg itt a gyakorikérdéseken rengeteg rosszindulatú ember van, persze arc nélkül könnyű írogatni, szóval kár bármiben vélemény kérdezni, mert mindig megjelennek ezek, akik mindent és mindenkit utálnak :)

2018. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

8-as, össze-vissza beszélsz.


Most akkor nem tucatnév vagy nem baj az, hogy tucat, mert régen is mindenki Boriska volt?


Egészen pontosan mi a "rosszindulat meg a mindenki utálása" abban, hogy leírták, nekik nem tetszik?


Megnézheted a névadási statisztikákat: de, tucatnév, évről-évre jön fölfelé, és igen, ez lesz a következő Lili meg Hanna.


Téged ez miért zavar ennyire?

2018. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#8 A Gréta gyakorlatilag pont annyira gyakori mint a Lili.

De tényleg nem az a lényeg,hogy mi mit gondolunk róla.

[link]

2018. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!