Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki neogranormon...

Használ valaki neogranormon termékeket? Ha igen melyeket és az életkor melyik szakaszától?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Testápolóját használtam a babócámnál, miután hazajöttünk a kórházból. Nagyon száraz volt a bőre, bevált.
2010. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10,5 hós a lányom kb.3 hónapos kora óta Neogramnormonos fürdetőt és testápolót használunk.Nekünk bevált.Az ára is jó,az illata is és tőkéletes a babám bőre
2010. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

a popsitörlője nem vált be,nekem száraz és kemény volt.a testápolót azóta használom mostmár 17 hós fiamnál este fürdés után,mióta az első doboz gógyszertári testápoló elfogyott.nem tudom ez mikor volt,kb 2-3hós kora között.idáig nem kellett vennünk sampont és fürdetőt,mert annyit kaptunk,hogy most kezdenek elfogyni,johnsons volt és most vettünk fürdetőt és sampont is neogranormont.az illata jó és szerintem ez is be fog válni

2010. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
törlőkendőjét használjuk néh, tusfürdőnk is volt belőle az első időszakban. de nekem nem tetszett egy idő után az illata. Van testápolónk is, de én használom, szerencsére a fiamnak jó bőre van, így neki csak ha nagyon muszáj.
2010. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos kora óta a fürdetőt ésxa testápolót, mert nagyon száraz volt a bőre és csak az hozta rendbe!
2010. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A popsitörlőt születésétől kezdve,én nagyon szeretem,és a habfürdöjét kb 1 hete 1 hónapos korától.A testápolóját meg én imádom:-)
2010. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha törlőkendő, 3 hós korától fürdető,sampon. Nagyon szeretem.
2010. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!