Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 2 eves lett, es...

Kisfiam 2 eves lett, es megmaradt a cicin valo elalvas. Ferjem mar nem akarja ezt 1 nappal se tovabb toleralni. Sokat költözünk, most pedig bölcsibe szoktatom. Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar hogy igy ätölelve együtt alszunk el, meg egyenlöre ugy erzem hogy be kene illedzkednie, meg kene szokni az uj helyet....azonban a ferjem is fontos....
2018. jún. 17. 00:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
9es akkor az én gyermekem nem normális mert születése óta egyedül alszik el?
2018. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze. Sajät agyaban alszik. Az a gond, hogy nehez a leszoktatas, több felöl. 1.mert alandoak a valtozasok az eletünkbe es sajnalom meg etzel is most szenvedtetni, 2. Durvan vekonyak a panelbe a falak es a hangja is iszonyat nagy. 3. Mert a ferjem mellett nem tud megnyugodni...
2018. jún. 17. 09:04
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
11. Nyilván minden gyerek más. Nem kell mindent magadra venni. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy normális, hogy az én gyerekem szőke, mire te azt mondanád, hogy de az enyém barna, akkor az nem normális?
2018. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%

Én 2 éves koráig szoptattam.

Én kezdtem a fürdést majd a gyerek amíg a Férjem tusolt én szoptattam és aludt is amire végzett, azután a Férjem vitte a szobájába. Ha nem, akkor is megfogtuk egymás kezét vagy összedugtuk a lábunkat.

Sose volt gond. Itt tényleg az lehet a gond, hogy ő kimarad és hanyagolva van.

2018. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
Hogy mehetne tönkre egy házasság a szoptatás miatt? Akkor az már előtte is rossz volt. Ha a kisfiú a saját ágyában alszik, ti pedig együtt a férjeddel akkor nem értem a problémáját. Azt elmondta hogy mi a baja ezzel vagy csak kijelentette hogy nem szoptathatod tovább?
2018. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

NEKI két évesen semmi szüksége nincs a cicire, ha TE hagytad volna leszokni, már rég elég lenne egy kis simi, odabújás, meg pár perc.


Engem nagyon zavarna, hogy a férjem a másik szobában fekszik tök egyedül már 2 éve, mert ennyire leszarom őt. Szerintem ez elég gáz, kérdező. :/

2018. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
15ös: Engem nem zavar hogy igy ätölelve együtt alszunk el - tehát a férj képben sincs, a kisfiát ölelve alszik el így.
2018. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat. (Nincs parkapcsolati problemanak, senki nincs elhanyaholva).+ nem helyzetelemzest szerettem volna kicsikarni ilyen-olyan emberekböl,csupan megoldasi variaciokat.

Üdv. Dori

2018. jún. 17. 14:06
 19/19 anonim ***** válasza:
64%
én mint apuka: szegény másik apuka. Nem elég, hogy évek óta ki van billenve az élete, a fiából még anyámasszony katonáját is nevelnek aki 2 évesen is csak anya mellén tud elaludni.
2018. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!