Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babának milyen csőrös...

10 hós babának milyen csőrös itatópoharat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ha szelepeset veszek, az elején érdemes kivenni belőle, amíg rájön, hogy kell használni?
2010. jún. 17. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 7 hós kora óta a kemény csőrös aventes poharat használja (most 13 hós).

Az első alkalommal kivettem a szelepet hogy értse mi az amit neki adok majd nyakon öntötte magát miközben a szájába dugtam.:)

Ekkor visszaraktam a szelepet és neki adtam. Rögtön szívta. Szóval kb 1 perc alatt megtanulta használni.

Próbáld te is ki.

2010. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi:)
2010. jún. 17. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is az Avent szelepes poharával kezdtük, és bent hagytam a szelepet. Majd néha megpróbáltam a poharat, nagyon tetszett neki, és ma már csak abból iszik, most 13 hónapos.
2010. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Nuby szilikonos van, csak ebből hajlandó inni a kisfiam.
2010. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A DM-es szilikonosat szétrágta, így Aventeset vettem neki. Én gyümilevet raktam bele, és kicsit felszívtam, hogy könnyebben jöjjön. Amikor megérezte a finom ízt, már tudta mit kell tennie. Amúgy vizet iszik.

9 hós

2010. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!