Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zavaró lehet testvéreknek ez...

Zavaró lehet testvéreknek ez a két név?

Figyelt kérdés

Kisfiunk Áron, van második neve. Kiderült, öccse lesz, neki az Ábel nevet szánjuk, szintén második is lesz.

Zavaróan hasonló ez a két keresztnév? Én nem gondoltam, de valaki szerint túl hasonló. Tényleg az lenne?



2018. jún. 25. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs vele semmi gond
2018. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Nàlunk két különböző nevük van. Más kezdőbetű és más hosszúságú mégis van hogy összekeverjük :)

Add ami tetszik nektek. Szerintem egy Áron Ákos nem lenne jó mert az tényleg nagyon hasonló hangzású, de Áron Ábel azért másabb.

2018. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek is ilyen volt testvérpárt, nem zavaró, annyira azért nem hasonló.
2018. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak annyiban hasonló, hogy mindkettő á-val kezdődik. De nem zavaróan hasonlóak. Nem is hasonló stílusúak. Ha ez tetszik, akkor adjátok ezt.
2018. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk van Áron és Ábel, 1,5 év a korkülönbség.

Kisebb korukban nem szerették, az oviban, iskolában állandóan összekeverték őket. Távolabbi ismerősök ma is keverik őket, pedig most már nem is hasonlítanak annyira egymásra, mégis.

Ezzel együtt szerintem jó, ne tartson vissza benneteket, ki mit mond.

2018. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyik barátnőmnek Zente-Zétény kombója van, kis korkülönbséggel, ráadásul teljesen ugyanúgy néz ki a két kisfiú, csak az egyik magasabb pár centivel. Sosem kevertem őket össze és mástól sem hallottam. 😊
2018. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nálunk Nikit és Bogit is képesek összekeverni, pedig... :D
2018. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi fiú-lány testvérpár vagyunk öcsémmel, a legkevésbé se hasonlít a nevünk, de amikor anyám ideges volt, sose tudta, melyiket üvöltse, sokszor még a kutya neve is benne volt a felsorolásban :D
2018. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

8-as, ez annyira vicces, itt kuncogok magamban, hogy fel ne keltsem a gyerkőcöket. Pedig én is pontosan így szoktam járni mérgemben. :D

Anyukám sokszor bajban van, 3 gyerek, 6 unoka, mindannyiuk nevében van legalább 1 i betű, sokszor téveszt. Én amúgy simán adnám, ha ez a név tetszik, akkor ez a név tetszik.

2018. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Áron-Ábel, egyedül az Á betű egyezik, a hangsúlya is más. Ha Áron-Ákos lenne még azt mondom zavaró, de Ábellel szerintem nem.
2018. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!