Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg zavaró, ha a baba...

Tényleg zavaró, ha a baba másra hasonlít?

Figyelt kérdés

Az észrevételeim alapján több anyukát is kellemetlenül érint, ha az apjára, netán anyósára stb hasonlít a baba.

Én mindig úgy gondolok a hamarosan érkező babánkra, hogy a szerelmem kicsinyített mása, és tetszik a gondolat.

Ti hogy vagytok evvel, illetve a ti babátok kire hasonlít, és ez zavart valakit?



2017. máj. 16. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Valahol olvastam régen, h a babák mikor kicsik az apjukra hasonlítanak, h előbb kialakulkon a kötődés köztük.


Nálunk így volt. Picinek szakasztott apja volt a lányunk. Már lassan 2 éves, mostmár mond nki azt mondja h rám, illetve anyukámra hasonlít.

Soha nem zavart h mindenki azt mondta " tiszta apja" :)

2017. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
a fiam egyértelműen az apjára hasonlít. ami kicsit zavar, mert az apja nem vesz részt az életünkben, mindig amikor rá nézek az apját látom, és fáj. de ugyan akkor nagyon szép gyerek, mindenki dicséri, szóval nem bánom :)
2017. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Kislányom szakasztott apja,engem egyáltalán nem zavar. Mindig azon poénkodok,hogy 9 hómapig hordtam,14 órát vajúdtam erre ő megszületik úgy,hogy az apjára hasonlít 😁😁😁
2017. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Ismerőd egyik gyermeke színtiszta anyósa, másik apósa. De még a mozgásban, szokásokban is. A vak is látja.

A szülők mégis magukhoz hasonlítgatják:)

2017. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
*őket zavarja amikor látják bennük
2017. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Az én kislányom is tiszta apja :D Én örültem neki.:) Nem értem, hogy tud valakit zavarni az, ha arra hasonlít a gyereke akit szeret.Az más ha anyósra hasonlítana.Az zavarna mert nem vagyunk jóban.
2017. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Attol fugg, kire hasonlit. Ha az apjara (ahogy a fiam) az szerintem klassz :) De aposomekra nem akarnam hogy hasonlitson....nem eppen a kedvenc rokonom :)
2017. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk mind a 2 fiú kiköpött apja, gyerekkori fotókat lehetne kicserélni. Csak már unom, mintha én ott sem lettem volna, mindenkinek az első mondata, hogy tiszta apja ez a fiú.
2017. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk azt mondják a ferjemre nagyon de az anyosomra is hasonlít.na az utóbbi egyáltalán nem tetszik!!!
2017. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk a kislányom volt tiszta apja, mindig mondtam hogy én csak s babyszitter vagyom.

Aztán 2-3 évesen változott és lett tiszta anyja, olyan akaratos is :D

2017. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!