Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos lányomat nem lehet...

9 hónapos lányomat nem lehet egy pillanatra se letenni/otthagyni? Kikészültem

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt, 8 hónaposan, mikor megtanult egyedül felállni. Nagyon kikészültem én is, de olyan 2-3 hét és normalizálódott a helyzet. Türelem! Sok erőt!
2010. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek veled. Kitartás. Le lehet tenni, csak kitartó akarat kell ahhoz,hogy megszokja nem csak anyából áll a világ. Mindíg percekkel tovább hagyd egyedül játszani... A sírás ami visszatartja az anyukákat attól, hogy némi önállóságot tanuljanak a gyerekek.
2010. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

le lehet tenni, csak ezek szerint te nem teszed le.

Márpedig már meg kellett volna tanulnia egyedül eljátszani. Tedd le, rosszat teszel vele, ha nem vagy következetes.

2010. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia, bővebben? :)

nálunk is így ment sokáig, akkor javult a hylezet amikor elkezdett mászni, és még inkább amikor menni. de őt pl. a fogzás nagyon megviselte mindig, ha jött a foga, akkor állandóan a karomban volt. és ő nagyon anyás is még plsuzba, mivel a nap nagy részét kettesben töltjük, segítégem meg nincs.

most 18 hós, és már csak nagyon riktán jön rá a hoppáré, ha fáradt általában. még most is sokat kéri hogy játsszunk együtt, de pl. már megfőzni vagy elmosogatni simán tudok mellette, ha épp mondjuk mosogatás közben jön rá a dili, és odajön, tépi a gatyámat, akkor már tudom neki mondani, hogy mindjrát, csak be ke ezt még fejeznem, olyankor vár a sorára, odábbmegy vmit csinálni, és ha befejezem, akkor van, hogy már el is felejtette a nyűgjét.-

de ehhez az kellett hogy én vaéahányszor ha őkegyelme úgy akarta, felvettem. sose hagytam hogy sírjon, majd megunja. az alvása is csak olyan másfél hónapja kezdett rendeződni, az is katasztrófa volt előtte.

2010. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ebben a korban járókába raktam őket. Nme egséz nap, csak délelőtt egy-másfél órát, és ha valami sürgős dolgom volt. Ugyan abban az időben délelőtt, így megszokta. Csak egy-két játékot adtam, újat, olyat, amit nem kapott meg soha máshol. Annak örült, elvolt. Ha sírt, kiabáltam neki befele.Így el tudtam a dolgom végezni. A többi időben vagy együtt voltunk, vagy jött utánam négykézláb a lakásban. Vag yrámol kifele a szekrényeket :)

Nagyon ajánlom a járókát, ilyen rövidebb időszakra! Vag yha le tudsz keríteni biztonságosan egy kis sarkot a szobában. Tedd nagyon vonzóvá, legyen neki kívánatos, hogy bemehessen. Pl. mint az ikeás labdaszoba.

2010. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Már miért ne lehetne? Nem csak lehet, le i sKELL tenni! Tedd csak le! Te vagy afőnök, szüksége van a vezetésedre, ezt ne felejtsd el! Neked kell megmutatnod azsámára, mikor mit kell tennie. Ő még csak kisbabab, nem lehet még őt a saját akaratára bízni! Majd húsz év múlva! Most még egséz nap te határozd meg, mikor mit kell csinálni, csak nagyon kevés dologban engedheted őt dönteni.Pl. megeszi vagy em , mivel játszik, van-e kedve bohóckodi..A házimunka idejről nem ő dönt!!Így a magánprogram-közös program idejéről sem. Mert még nem érett rá.Segítened kell neki, mert ő nem házvezető, csak egy kisbabab:)
2010. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alapból nagyon anyás és igényli hogy együtt legyünk és figyeljek rá, csak rövid időre van el egyedül de általában abból áll hogy kúszik utánam és időről időre megáll ha valami érdekeset talál, aztán pár pillanat vagy pár perc és megint nyüglődve kuszik utánam...de most hogy egyedül ül és próbál felállni meg mindenre rámászni alig lehet egyedül hagyni különben dől, esik...
2010. jún. 17. 15:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jókedvű és szorakoztató baba a szemem fénye, nem bírom ordítani hagyni
2010. jún. 17. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!