Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kikészültem, már nem...

Teljesen kikészültem, már nem bírom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több mint 3 hete szenvedünk a fogával, de sehol semmi. Túl vagyunk már mandulagyulladás, rágás,nyálzás, de csak nem akar kijönni a fogacska. Éjszaka óránként,félóránként kel. Nem használ a Nurofen, Dologél, Dentinox, Viburcol.

Már nagyon nagyon ki vagyok, mit tehetnék még?????

9 hónapos kiscsaj anyukája


2011. aug. 17. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a fogától van? csak mert nálunk mielőtt kibújt max. 3 nap kínlódás volt. de persze minden babánál más, sőt mnden fog más.

csak ötlet.

2011. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 hónapos volt, amikor óránként, fél óránként kelt éjszaka. Állítólag szeparációs szorongás miatt, nem tudom. Gondoltam én is a fogára is, de azóta már több foga kibújt, valóban nyugtalanul alszik tőle, de nem ennyire. Szóval kitartást, mert nálunk például kb. egy hónapig tartott ez az időszak, azóta alszik szépen, ha jön a foga max. egyszer-kétszer kel éjszaka. Remélem nálatok is elmúlik hamar.
2011. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak 3 hete. Van akinek születésétől másfél éves koráig üvölt éjszaka a gyereke.

A fiam mostanában éjszak felkel, hogy márpedig ő játszani akar. Hát ez se a fogától van:)

Én biztos nem adnék neki fájdalomcsillapítókat, nem tesz jót az egészségének és csak nagyon extrém esetben szabad adni. És a ti esetetek nem az.

2011. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felébred csak vagy üvölt, élesen sír? Vacsira mit kap, nem lehet, hogy nem telíti el és éhes?
2011. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet akkor nálunk nagyon összetett a dolog,több foga is jön egyszerre és valóban kicsit anyásabb is lett.De ha felker keservesen sír,nem csak nyöszörög. Vacsira változó mit kap, tejpép vagy főzelék,meg még fürdés után szopizik is. De ennek ellenére éjszaka egyszer max kétszer eszik. Úgyhogy nem gondolnám,hogy éhes lehet.
2011. aug. 17. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapítókkal - Nurofen - óvatosan, ilyen hosszútávon nagyon terheli a vesét uis. Persze lehet csak rémhír volt...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Félreértettétek nem kap rendszeresen Nurofent, a doki mondta hogy végső esetben. Két ilyen alakolom volt, de attól is ugyanúgy megébredt,nem is adtam neki többet!!!
2011. aug. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!