Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rákhel/Racquel Emili névről...

Rákhel/Racquel Emili névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Rákhel Mo-n ritka Ráhel, vagy Rachel-Récsöl/Récsel- külföldön nagyon népszerű, nekem tetszik mert határozott név.

Az Emili meg bájos.

Vezetéknév külföldi.



2018. júl. 2. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát, Rákhelt biztos nem adnék, ne legyen már a gyerekem nevében benne az, hogy RÁK. Ha már ez a név, akkor inkább Ráhel, de azt sem tartom szép névnek, így magyarosan. A "Récsöl" szebb nyilván, de hát külföldön.. Az Emili jobb sokkal, 10 éves korig nagyon cuki, felnőttnek kissé gyerek.
2018. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Külföldön a Rák-Cancer- szóval senki nem értené.

Bibliai név, nekem nagyon tetszik én magam válogattam össze mivel apuka külföldi...

A másik Racquel Natasha, de orosz nevet meg nem szeretnék...

2018. júl. 2. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Semmi semmivel nem passzol ossze. Es nem is szepek.
2018. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
A Rachel tetszik, az nagyon szép, a Ráhel is nagyon szép. A Rákel név az nekem túl komoly, azt nem adnám, de a többi szép.
2018. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Emili, Emília - nagyon szép minek kell elráhelezni, mikor úgy meg baromi ronda ?
2018. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik a Rahel nev, de nem adnam, valahogy kicsit negativ kicsengese van . ( nem tudom miert, de olyan negativ erzetet sugall, es nem is illik egy kislanyhoz.)

a Raquel kulfoldon ok, de az se kislanynak.. A " recsöl"...az no komment, kulfoldon is borzasztoan hangzik szerintem. Az Emili/ Emily meg tul gyerekes, tini korig oke, de utana? Inkabb az Emilia nevet adnam, es akkor becezheto lenne Emilykent, de felnottkent se lenne tul gyerekes a dolog.

2018. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Rákhel lol
2018. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

A Ráhel nekem olyan semleges.

Az Emili ebben a formában idétlen és ronda.

2018. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az Emilia ilyen formában nem igazán létezik külföldön, és egy molyszagú öregasszony jut róla eszembe.


A Racquel- az Rakvel-ként van ejtve inkább.

Mint Raquel Welch.

Szerintem a két név gyönyörű együtt, nem akartam az első százból választani, ott kint is sok a Jessica, Mia, Isabella, Olivia, amiket én szívből utálok.

Én határozott kemény nevet akarok adni és hozzá egy bájosabb, tetszetősebb, lágyabbat másodikként.

Más ha az ember magyarként gondolkodik és más ha külföldiként :)

2018. júl. 3. 09:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki kislányként kezdi az életet!
2018. júl. 3. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!