Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Combban husis, pocakos kisfiur...

Combban husis, pocakos kisfiura milyen pelenkát ajánlatok? 7kg,13 hetes,3as méretet használunk most.

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 07:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pampers tényleg jó. A fiamnak csak ez vált be, ő is husis, ahogy írod. :) Pedig tényleg mindent kipróbáltam, de csak a pampers.
2018. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, a zöld Pamperssel mi is úgy jártunk,hogy pöttyös lett tőle a kisfiam popsija. :( Mondjuk én valami illatanyagot is éreztem rajta, de lehet hogy csak bebeszelem magamnak...Tovább is ajándékoztam... Viszont a DMes Babylove tényleg jó! Nem vág be egyáltalán,gumis is,most már lassan váltunk 4esre mert elértük a 8 kilót.
2018. júl. 24. 16:07
 13/13 A kérdező kommentje:
A DMes pelusnak kicsit rövid a ragasztocsikja,de talán a nagyobb méretű jobban beér majd a pocakon 🙂
2018. júl. 24. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!