Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hamar átfordíthatja a...

Ilyen hamar átfordíthatja a fejét? 5 napos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn született a kislányom.

Lerakom hassal aludni, és nem abban az irányban van a feje 1 óra múlva, ahigy letettem.

Ez hogy lehetséges?

Lehetséges?

Elsőre azt hittem béna vagyok és elfelejtettem hogyan tettem le

Elkezdtem tudatosan figyelni, hogy fektetem, de még az átfordítást egyszer sem láttam



#egyedül #mozgásfejlődés #Átfordít #fejfordít
2018. júl. 7. 05:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Simán lehet,h már átfordítja- nyilván tartani nem tudja mèg- meg hason fekve emelni sem. Gratulálok amúgy ☺
2018. júl. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Igen, sok pici tudja, az enyémek is 2-3 naposan már átfordították a fejüket. Remekül erősödik a babád és később sem fogja utálni a hason fekvést.

Gratulálok és minden jót nektek!

2018. júl. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Hogyne. Már első nap átfordította a fiam.
2018. júl. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Az én fiam is 4 napos volt amikor észrevettem hogy hason aludt, felemelte a kis fejét és átfordította. Nem lehetetlen.
2018. júl. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Az egyik nekem is tudta 4 naposan. A másik gyerekem csak 3 hetesen. Mindketten szépen fejlődtek, nem volt a mozgásuk lemaradva.
2018. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulaciókat, és a válaszokat.


Megnyugodtam.. Azt hittem hülye vagyok.


Mindenhol néztem, és kb 1 hónaposan írják.


Én meg még a szoptatással küzdök, aztán "forgatja" a fejét... 🙃

2018. júl. 7. 07:11
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Az enyémek is átfordították a fejüket már a kórházban, mert a nagykönyvinél feszesebb volt az izomzatuk, szóval ez nem ügyesség kérdése. Az egyik a karjait is feszítette, nehéz volt öltöztetni, jártunk is dévényre a biztonság kedvéért, és végül nem lett semmi gond egyiknek sem a mozgásával.
2018. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Az enyém is pár naposan átfordította a fejét egy hetesen már meg is tartotta ilyen 10 másodpercekre.
2018. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit off, de nekem azt mondta a védőnő, hogy míg nem esik le a köldökcsonk, ne fektessem hasra.
2018. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Fiam is atforditotta 5 naposan, az is " segit" ebben allitolag,hogy hason altatjuk!:)

Gratulalok!:)

2018. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!