Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan van hatással az emberek...

Hogyan van hatással az emberekre a nevük jelentése?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy az emberek általában csak felnőt korukban tudják meg, hogy mit jelent a nevük, de addigra már kialakult a személyiségük és még is passzol a személyiség meg a név jelentése általában.
2010. jún. 18. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Attila a kisfiam, jelentése Isten ostora. Háááát, igen, szoktam neki mondani, hogy ő Isten ostorának csapása. :)))


Nem tudom, van-e összefüggés. Én Szilvia vagyok, jelentése:

erdõ, erdei, erdõ mellett lakó. Ez egyáltalán nem jellemző rám, nem vagyok az az őstermészetjáró-tanyán, kerek erdő közepén lakó típus.

2010. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Ez aranyos. Az ismerőseim közül a legtöbbnek illik rá a neve, az enyém is passzol, ezért érdekes. Remélem jönnek még válaszok...bár lehet, hogy az ezoteria részbe kellett volna feltennemxD
2010. jún. 18. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem tudom, hogy van-e kozte kapcsolat :)

en Bernadett vagyok ami azt jelenti, hogy eros mint a medve.

Nem tudom, hogy ez a kulso vagy belso erore vonatkozik, de en igen eros akaratu vagyok.A nevem jellemzese szerint jol szervezek es jo az uzleti erzekem.

Sajnos az utobbi nem igaz ram :(

De talan meg kialakulhat :D

A lanyom Boglarka ami egkoves es gyongyos ekszert jelent.

Nem tudom, hogy egy ekszer hogy viselkedik, de a lanyom a legmosolygosabb sajtkukac a vilagon :D


A masodik nevem Dora a lanyomnak Dorka, igy az ugyan azt jelenti:Isten ajandeka :)

a lanyomra nagyon igaz!!Rolam anyukamat kerdezzetek :D

Viszont a szuleim nagyon be akartak kavarni a nevekkel, mert a Bernadett egy nagyon hatarozott es eros not a Dora viszont az erzekeny muveszlelek akinek semmi onbizalma.

Na ez a kettosseg nagyon is igaz ram!!

Remelem a lanyomnal nem jelentkezik az onbizalom hian csak a pozitiv dolgokat erzi meg a Dorka nevbol :D

2010. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én Barbi vagyok, Jelentése ismeretlen, idegen. Zárkózott vagyok és nem adom ki könnyen magam. Még anyám se ismer úgy, mint a barátom...
2010. jún. 18. 13:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt azért még hozzá tenném, hogy én viszont mindent kitudok szedni másból és ez tetszik:)
2010. jún. 18. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!