Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megálmodtam a babám nevét...

Megálmodtam a babám nevét mikor még nem tudtam róla. Lehet jelentése?

Figyelt kérdés

Kb egy héttel mielőtt kiderült a második babánk,megálmodtam,hogy van egy fiam és Armandnak hívják,akkor még nem értettem ,csak egy hét múlva gondolkoztam.az álom után is furi volt,hogy miért pont így hívják..

azóta 25hetesen kiderült fiúnk lesz ismét,és egyenlőre azt érzem jelentése van-különben miért pont előtte álmodtam meg-amikor ő már itt volt csak még nem tudtam róla..a férjemnek nem nagyon tetszik a név szerinte túl kemény,de már kezd barátkozni vele..mit gondoltok erről,eltérjek a névtől vagy valójában is lehet valami jelentése a névnek?


2010. máj. 4. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes. Szerintem minden álomnak van valami jelentése, de mondjuk nem bizti hogy az hogy add neki ezt a nevet. Pl én kislánnyal álmodtam többször is és fiam lesz.

Én minden nap álmodok, néha elég furi dolgokat is. Érdekel ez a dolog engem is.

2010. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem mikor kiderült a baba,aznap ki is ingázták,hogy kisfiú-tehát nem ért váratlanul,de igazából akkor hittem el,mikor az uh-n megmutatta magát..ezért filózok nagyon..,mert értem mit írsz de nekem viszont egybe vág-ezért nehezebb..ha kislány lenne más lenne,nem lenne kérdéses.:)
2010. máj. 4. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez furcsa, és különleges helyzet:D Én azt mondanám, hogy talán tartsd meg ezt a nevet, de ha annyira nem tetszik a férjednek, lehet annak a kisfiúnak két neve is:D Talán van jelentése. Ha hiszel benne, tartsd meg a nevet:D

férfi keresztnév


Eredete: Herman francia megfelelője, Herman francia megfelelője,


Jelentése: ferfi


Névnapok:


* április 7

* május 10

* október 26

Tudtad, hogy férfit jelent? ez felettéb érdekes:D Ha megtartod a nevet, és egyszer a nagyfiad megkérdezi majd, hogy honnan jutott neked ez az eszedbe, meséld el neki a neve történetét.:D

100, hogy fiad lesz...:D

2010. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi,tudtam mi a jelentése,de az eredeti jelentése,hadi férfi:):)

nem akarok két nevet,mert a nagyobbnak is csak egy van és nem szeretném ha később a gyerekek közt lenne vita,hogy neki miért van ennyi a másiknak meg annyi...100%a fiú,láttuk a kukacot:)

2010. máj. 4. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

második keresztnévnek adhatnátok, így talán a párod is könnyebben belemenne

ha tényleg megálmodtad, akkor ne hagyd el

2010. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes...nekem is volt egy ilyen álmom. Azt álmodtam, hogy született egy kistesó, Karolina lett a neve. Ha lány lesz valóban a kistesó, ezt a nevet adjuk neki. De nem kifejezetten az álom miatt, amúgy is listán volt az első babaváráskor. (Lehet, hogy ezért is volt benne az álmomban.)

Ha tetszik nektek, válasszátok! De ne csak egy álom miatt, fontos, hogy meg legyetek elégedve vele!

2010. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!