Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuci, aki a...

Van itt olyan anyuci, aki a 8-9-10hónapos babájának már nem használ légzésfigyelöt?

Figyelt kérdés

Tegnap kiirtam egy kérdést,ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

De nem érkezett rá válasz.

Segitsetek légyszi,h mit csináljak,h vegyünk-e újat,vagy ennek mi baja lehet?

Vagy már ne vegyünk újat?

Hanem hagyjuk el?

És az elem befolyásolja,h milyen van benne,h sima vagy tölthetös?

Nanny légzésfigyelöröl van szó.


2010. jún. 18. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem hsználok.

8 hós kislány anyukája

2010. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az első gyereknél 1 évig használtam, a második babánál csak 1 hónapig, de csak nappal, mert vele alszom éjjel. Ha visszakerül a kiságyba akkor be fogom kapcsolni éjjelre. Én ilyen korban nem vennék újat, de csak ha semmi légzési probléma nem volt és soha nem volt riasztásod.
2010. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fiam igaz csak 7 hósan fordult először és 9 volt amikor mászott, de nagyon hamar lekúszott és forgott róla. talán 7 hónapos koráig ha használtuk. utána már nem tudtuk. szerintem már nem kell
2010. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem volt soha semmi gond, szerintem se vegyél már újat.

Mi első éjjel elemmel használtuk. Másnap jelzett, hogy merül az elem (Angelcare).

Azóta adapterrel használjuk.

2010. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Volt már riasztásom,de tévesen ugymond,mert ugy jelzi riasztással azt is,h ha merülöben van az elem,gondolhatjátok mindig a frászt kapom el!

Egyébként egészségileg nem volt semmi baja a babámnak.

Ja,és egy lapos csak és attól is félek,h azért olyan aktivan forog,meg kuszik a kiságyban még álmában is,h volt már olyan h le is ment róla.

Nehéz döntenem,lehet tul aggódós anya vagyok,h még mindig használom!

Igen venni nem biztos,h megérné már.

Egyébként a 13.kerületben lakunk,tudtok itt olyan helyet ahonnan esetleg lehetne bérelni?

És jó áron?

Vagy inkább már arra se fektessünk be?

2010. jún. 18. 10:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam az előző kérdésedre, de leírom még egyszer. Azért riasztott, mert az elem kimerült, de kicseréltem és azóta jó. Nekem három lapos van, Álomvirág, erről még nem mászott le soha a babám, igaz még csak hat hónapos múlt, de össze-vissza forog az ágyában. A Nanny-t sajnos nem ismerem. Nálunk egyébként minden bababoltban lehet bérelni légzésfigyelőt, 1-1.500,- forintért havonta. Amikor a koraszülött osztályon voltunk, ott is ezt az Álomvirágot használták, mi ezért is ezt vettük, másrészt pedig azért, mert ez legalább magyar.
2010. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sose használtunk légzésfigyelőt,úgyhogy sajnos nem tudok hozzászólni.
2010. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam szívproblémával született és addig nem engedtek haza a kórházból amíg be nem szereztünk 1 légzésfigyelőt.7hónapos koráig használtuk (kölcsönzős volt) ,megkérdeztük a kardiológust,hogy Ő szerinte kellene-e még használnunk?!Mivel 1x sem sípolt be és a fiam is megerősödött így már nem kellett használni.1hétig aludtam félálomban,többször felkeltem megnézni,hogy van?De aztán megnyugodtam és már eszembe sem jut,hogy valaha használtam.

10hós baba anyuja

2010. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen elemet használsz?

Mert a miénk tájékoztatójában le van írva, hogy tölthető elemmel NEM ajánlott használni.

Egyébként nekünk 3 lapos van, és a két tartós ceruzaelemet eddig egyszer kellett kicserélnem.

16 hónapos a gyerkőc, és igen, engem megnyugtat, hogy "vigyáz" rá a bébiőr.


Ha elromlana, akkor már nem használnánk, sőt, most nyáron akarunk leesésgátlós ágyat venni, akkor már nem lesz légzésfigyelő.

2010. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tölthetös elemmel használjuk!

Igen én is gondoltam már erre,h lehet,h az is baj lehet!

Csak ugye nincs doboza,és nem találok sehol leirást róla,h milyennel lehetne használni!

De lehet ma veszünk akkor sima elemet!

Abból melyik jó?

2010. jún. 18. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!