Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is láttatok olyat, hogy...

Ti is láttatok olyat, hogy nagyon csúnya anyukábak gyönyörű lánya lesz?

Figyelt kérdés

Nem bántásból írom.


Szomszédom nagyon csúnya szegény, imádom, de akkor is.


A kislánya, bár baba még valami csodaszép, egyáltalán nem. hasonlít az anyjára, vagy annak családjára. Rajzolni nem lehetne szebbet, látszika vonásain, hogy szépségkirálynő lesz. Főleg a szemei gyönyörűek, de a vonásai különösképpen.


2018. júl. 12. 08:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
A szüleim nagyon szépek, de én nem voltam valami szép kisbaba. Általánosban is rosszul éreztem magam, mert duci is voltam, illetve engem annyira nem kerülgettek a fiúk. Talán az általános végén valami javult, de igazán középsuliban kezdtem alakulni. Teljesen lefogytam, nőies alakom lett és az arcom is kinőiesedett. Teljesen helyreállt az önbizalmam. :) Most 30 éves vagyok, és szerintem csinos, persze figyelek is magamra.
2018. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont a közelmúltban csodálkoztam rá, hogy két átlagos embernek milyen hihetetlenül gyönyörű kisbabája született. Aztán nem találkoztunk pár hónapig, a baba közben elmúlt 8 hónapos, és határozottan kevésbé szép, viszont kezdett az anyjára hasonlítani, minden vonása tiszta anyja. Nem csúnya így sem, csak már nem csodaszép.
2018. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!